Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hangszerboltban is eltudok...

Hangszerboltban is eltudok így helyezkedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Bolti eladó szakmát fogok majd elvégezni, és azt szeretném megkérdezni, hogy akár hangszerüzletben is eltudnék helyezkedni, ha megfelelő szakmai ismereteim vannak a hangszerekkel kapcsolatban? Köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 8. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szteppelni tudsz feltöltött úszómedencében? Nem? Akkor ne reménykedj!


Mégis mi kellene egy hangszerboltban a kereskedelmi végzettségen és hangszerismereten kívül? Hogy találsz-e betöltetlen állást, s hogy a tulajnak szimpatikus vagy-e, más kérdés.

2012. szept. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a steppelés úszómedencében ez jó hülye példa volt! Csak érdekelnek a hangszerek, és 5 éve dobolok ezért kérdeztem. Szerintem nincs könnyebb dolguk mint a Media Markt-ba.
2012. szept. 8. 11:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a válaszoló pont ezért írta, amit írt. Rávilágított a kérdésed feleslegességére.


Egyébként az, hogy öt éve dobolsz, az nem jelenti azt, hogy szakmai ismeretekkel rendelkezel. Nem azt mondom, hogy nincs ilyened, csak azt, hogy az, hogy tudsz dobolni, abból még az sem következik, hogy a dobokhoz értesz.

2012. szept. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azért írtam, mert tényleg nincs sok teteje a kérdésednek. Kereskedelmi ismeretek és a bolt kínálatának megfelelő áruismeret kell. Azt írod magadról, ezekkel rendelkezel. Legalábbis a zöld részben. A válaszodban írt dobolás nem sokat számít.
2012. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!