Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kedden tették közzé az álláshi...

Kedden tették közzé az álláshirdetést, pénteken már nem volt elérhető, letörölték. Behívtak interjúra, de ez a rövid idejű hirdetés nem jelentheti azt, hogy már megvan a jelölt, csak megrendezik az interjút, hogy elkönyvelhessék?

Figyelt kérdés
Végzettségemhez illő állás lenne, és kihangsúlyozták, hogy pályakezdők jelentkezését is várják. Ezért is jutott eszembe,- mert szinte semmi komolyan feltétel nincs és kevesebb, mint egy hétig volt meghirdetve - hogy ide már megvan a célszemély valójában.

2012. szept. 8. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos hogy kamu, egy nap alatt lehet annyi jelentkező amiből bőven tudnak válogatni
2012. szept. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az korrekt, hogy már levették. Az álláshirdetésekre általában már az első nap több száz jelentkező van. Pláne, ha pályakezdőt is elfogadnak. Ha 2. nap jelentkezel rá, akkor általában már nincs is esélyed. Én ezért nem értem, minek fizetnek elő egy hirdetési felületre 2-3 hétre. Én pl. pénteken voltan egy interjún 2. körre, azt mondták, hétfőn el is döntik kit vesznek fel. A hirdetés még mindig fut. De aki most jelentkezik, annak már semmi esélye, az tuti.

Szóval nem biztos, hogy azt jelenti, hogy már megvan a célszemély. Bár sok esetben ez a helyzet, de ezt a hirdetés időtartamából nem láthatod.

2012. szept. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem én is, hogy nem csak viccből kell felmennem Budapestre Szegedről :)
2012. szept. 9. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!