Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mehetek úgy pékségbe jelentkez...

Mehetek úgy pékségbe jelentkezni eladónak, hogy nincs eladói képzettségem? Nem néznek hülyének? Vagy eladónak csak az mehet, akinek van? Van erre valamilyen törvényi kikötés?

Figyelt kérdés
Nincs munkám, de nagyon kellene. Úgy gondoltam pár pékségbe is beadom a jelentkezésem, hátha.
2012. szept. 10. 14:18
 1/5 anonim válasza:
Megpróbálni lehet, senki nem néz hülyének bár kevesebb az esélyed de nem reménytelen! Tessék nyugodtam elküldeni
2012. szept. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az a helytől függ.. Hülyének nem fognak nézni mert ezeken a helyeken sok betanitott/segéd munkás is dolgozik kisegítőként. Viszont jellemzően nem sok lóvét lehet ilyen beosztásban keresni.
2012. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én naponta 4 órában, havi nettó 20.000-ért is dolgoznék, csak ne itthon üljek.

Úgy gondoltam bemegyek a pékségbe, és leadom az önéletrajzom. Így korrektebb, bár nem biztos, hogy az eladó eljuttatja a főnöknek. Ahol lehet, a főnökét keresném.

2012. szept. 10. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Mit veszíthetsz vele?

Lehet hogy felvesznek és akkor rendben lesz.

Menni kell és csinálni nem azt várni hogy majd kopogtatnak az ajtódon a főnökök munkát kínálgatva.

Leleményesnek kell lenni a mai világban.

Szóval mindig azt nézd hogy nem veszíthetsz semmit csak nyerhetsz.

Sok sikert!

2012. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm 5 éve pékségben dolgozik eladói végzettség nélkül.
2012. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!