Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van Budapesten éjjeli diákmunk...

Van Budapesten éjjeli diákmunkára lehetőség?

Figyelt kérdés
Sehol nem találok számomra megfelelő munkát. Éjszakát bírnám, dolgoznék én bármit már az sem érdekel. Linkek jöhetnek...írjatok privátba. KELL MUNKA! 19/F egy évem van még suliból.

#diákmunka #éjjeli műszak #tököm tele van
2012. szept. 10. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Diákmunka szövetkezeteknél keresgélj, máshol nem fogsz kapni.
2012. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

18 év felett vagy, akkor vállalhatsz éjszakai munkát.

Én kisgyerekkorom óta hajnali 5-kor kelet és este 8-9 fele alszok. Ezt szoktam meg az oviban, az iskolákban, egészen a mai napig ezt csinálom. A bulik kezdetén már alszom. :) Hajnali 4-re megyek a buliba, akkor m,eg már a többiek fáradtak. :)


Próbáltam három műszakot, de felmondtam. Nem bírok éjszakázni. Nekem ez az egy kivétel van, hogy éjszaka nem dolgozom (de semmi mást nem csinálok, nem ovlasok, nem gépezek, nem sportolok, semmi, alszom).


Bocsi, de ki kellett írnom magamból, mert ma szinte csak éjjeles munkát lehet kapni. Nővérem meg éjszakai bagoly, délig alszik (nála a dél hajnalt jelent).

2012. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!