Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok nekem vmit ajánlani?

Tudnátok nekem vmit ajánlani?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni önkéntes munkára (olyanra amiért egy forintot nem kapok). Hol találok ilyet? 14 vagyok és fiú. Budapest 19. kerület környékén esetleg van vmi? Főleg olyat szeretnék ahol nem ajándékozással hanem kétkezi munkával teszem jobbá emberek életét. Amúgy azért mert otthon nem szeretek lenni nincsenek barátaim és ezért szeretnék másokon segíteni szabadidőmben, akármikor. Köszönöm előre is!

2012. szept. 14. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen nem sok munkát fognak rádosztani, még önkéntest sem. De pl kutyamenhelyeken tudnának neked munkát adni, pl takarítás az állatok alatt, vagy étkeztetés.
2012. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem azért mondom mert nem szeretem az állatokat, de inkább embereken szeretnék segíteni. Valami öregotthon esetleg? Vagy egyéb?
2012. szept. 14. 15:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Öregotthonban szerintem max beszélgetőpartnernek vennének fel. Meg ott van "személyzet". de szerintem hajléktalanokkal kapcsolatban lehet valami önkénteskedést vállalni már 14 évesen is. Én a helyedben keresnék olyan öregeket akik otthon már nehezen látják el magukat, és akkor bevásárlás, stb..
2012. szept. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2012. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
kiröhöglek téged, inkább piázzál , nőzzél, focizzál , ilyen hülyeségeket csinálni vicc vagy ember
2012. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Az iskoládban kérdezősködhetsz, mert elvileg neked már kötelező is lesz 50 óra szociális, önkéntes munka, tehát elvileg kell lennie ilyenfajta kapcsolatainak a sulidnak. (Ha általános, akkor nem biztos.)


Kedves utolsó válaszoló, én meg csak annyit mondanék, hogyha nem elborzasztana, hogy vannak ilyen emberek, akkor röhögnék rajtad. Nem azon, hogy kiröhögöd, és hogy te (vélhetően) csak piálni és nőzni akarsz. Vannak ilyen emberek, tudom. Szívük joga. Hanem azért, mert te nem tudod elképzelni, hogy másfajta élet, mentalitás, érdeklődési kör is lehet jó; sőt akár jobb is, mint a tied. És remélem, azért fel tudod fogni, amit írtam.

2012. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
*50 óra önkéntes munka az érettségihez
2012. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
69%
5-ös, én meg téged röhöglek ki mert te egy szánalmas kis sz@rcsimbók vagy. A kérdésre pedig, nem tudok mit írni mert már linkeltek neked.
2012. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, olvasgatok, keresek amúgy még általánosba járok. Nőzni nem szeretnék mert nem hiszek abba a fogalomba hogy "nőzés". Jelenleg amúgy sokat beszélgetek egy lánnyal de nem tudom hogy mit hoz majd a jövő, de az nem foglalja le a napjaim egész részét. Piálni nem szoktam, ennyi idősen nem is gondolom hogy meglepő. És az se elfoglaltság sztm. Focizni szoktam de már unom és egyre kevesebbet csinálom mert nem is vagyok vmi jó benne.
2012. szept. 14. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!