Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Te miért fizetnél szívesen?

Te miért fizetnél szívesen?

Figyelt kérdés
Pl. olyasmi is érdekel, amihez itthon nem lehet hozzájutni, újdonság, vagy kevés van még belőle, túl drága, nem ismert, stb. Aminek a bevezetéséért igazán lelkesednél, amit már rég vársz. Amire szerinted igazán szükség van.
2012. szept. 18. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

jé piackutatás.. :)


3 sim kártyás telefon ami most a szívem vágya... de lehet hogy ezzel egyedül vagyok.

2012. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. szept. 19. 08:57
 3/3 anonim ***** válasza:
szinte bármihez hozzá lehet már jutni így vagy úgy, "igazán" nincs szükség semmire, minden újonnan bevezetett dolog vagy egyéni ízlés kérdése vagy nem szükséglet, hanem luxus, vagy egy technológiai újítás (ez utóbbiban pedig nem vagyok mérvadó, mert ha tudnám, akkor én találnám ki:) ).
2013. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!