Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fix vagy jutalék fizetés?...

Fix vagy jutalék fizetés? Tovább lent

Figyelt kérdés
Ma voltam állás interjún és azt mondták,hogy itt jutalékos fizetés van..:( kicsit elszomorodtam hogy nem fix fizetés nem tudom hogy igy mennyit kereshetek.. hogy jutalékos hétfőn kéne be mennem.nem tudom h ezek után meggyek-e be vagy ne..:((( szerintetek? ti mit csinálnátok??://

#fix.jutalák
2012. szept. 20. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:

nem mind1, hogy mi a meló. Pl ha arra kapsz jutalékot, hogy hány hangyát szedsz össze, akkor az jó.


ha mocskos fos biztosításokat kell eladnod fing jutalékért amit ha felmond az ügyfél 1 éven belül, akkor visszaveszik, hát az már nem tuti, hogy cool.

2012. szept. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát igen ilyesmi..:((
2012. szept. 20. 23:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig bármelyik ismerősöm belekezdett ilyen jutalékos, tukmálós, biztosításkötős fäszságba, mindegyik nem hogy nem keresett pénzt, de még egy csomót ő fizetett, és nagy mínuszban szállt ki belőle (utazgatás, telefonszámla stb.)
2012. szept. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mármint az utazgatás alatt azt értem, hogy országon belül leutazgat ügyféltől ügyfélig a saját költségén, és még legtöbbször nem is sikerül szerződést kötnie, szóval még csak jutalékot se kapott, hiába költött egy csomót telefonálgatásra meg utazgatásra.
2012. szept. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát igen nekem is mondta aki felvételiztettet hogy még nekem kel kezdésnek fizetnem,az én telefonomrol meg nekem kel ki mennem stb.. na mondom.. és ami bejön bevétel annak a 20% át kapom csak meg uristen mondom Hétfőn kéne mennem.de ezek után inkább nem:D
2012. szept. 21. 00:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Hányszor mondjuk már el, hogy a jutalékos állás nem állás! Nem megyünk biztosítózni, telemarketingezni, MLM-ezni, nem tukmálunk ismerőseinkre és vadidegenekre semmit.
2012. szept. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valóban nem állás, ezeknél haladni is lehet. Ja, persze, menni is kell érte, nem elég a 8 órát eltölteni valahogy... Igaz, nagyobb a rizikó, de hát valamit valamiért.
2012. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!