Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megérné Google részvényeket...

Megérné Google részvényeket venni? Egyáltalán hol lehetséges vásárolni? Valaki csinálta-e már?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem lehet tudni. Most pont szárnyal, de lehet nagyon jó évük lesz. Logikusan jó lesz az év vége, hiszen a bevételük 98%-a a hirdetésekből származik. most jön a karácsonyi hirdetési szezon, tehát kaszálni fognak.


Én nem értek hozzá, ennél jóval bonyolultabb a tőzsde, de paraszt logikával elvileg jó hónapoknak kellene jönnie.


Venni pedig brókercégeken keresztül tudsz. Le is lehet tölteni demo programot és kipróbálhatod magad a nélkül, hogy buknál. Igaz ha nyersz akkor sem kapod meg a demo számlán a pénzt.


A bankod is lehet foglalkozik ilyesmivel.

2012. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen demo programot nem tudsz véletlenül, hogy honnan lehet letölteni? Nagyon megköszönném.
2012. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem elég intelligens vagy hozzá hogy beírjad a googlebe hogy demo tőzsde számla letöltés
2012. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, elég intelligens vagyok, de úgy tűnt, hogy értesz hozzá ezért egy jól bevált programot szerettem volna. Mindenféle szart nem szeretnék letölteni. De ahogy látom elég nagy paraszt vagy, szóval bocs, hogy megkérdeztem.
2012. szept. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

4-es! Én az Admiral Markets nevű brókercég Metatrader 4 nevű programját használom demóként. Én már 2 éve használom árfolyamok elemzéséhez (és néha próbakereskedéshez), és nagyon profi és könnyen kezelhető. A Metatrader 4 az egyik leggyakrabban használt kereskedői platform.

Ha beírod a Google-ba, hogy "MetaTrader 4 letöltés Admiral Markets", akkor az első lapon, amit kidob, le tudod tölteni.


25/L

2012. szept. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Ja, a kérdésre válaszolva pedig, akkor éri meg, ha rendelkezel megfelelő stratégiával, kockázatkezelési szabályokkal, megvan a pontos időtáv, amin kereskedni akarsz stb. De ha tapasztalatlan vagy, és pusztán arra alapozol, hogy "a Google egy nagy cég, szóval biztos egyre többet fog érni", és nem tudod, mekkora veszteségnél akarsz kiszállni stb., akkor valószínűleg bukni fogsz rajta. Semmit nem lehet előre látni, ezért pontos terv kell, mielőtt a pénzedet ilyen módon kockáztatod.


25/L

2012. szept. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tök vicces, hogy aki nem segít a másiknak, az fel van pontozva, aki meg részletesen segít, azt meg lepontozzák :) Milyen jóindulatú itt mindenki.
2012. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Négyes vagyok, én felpontoztalak ha számít ez :D

Letöltöttem a programot amúgy, de sajna elég kinai nekem, de azért köszi

2012. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!