Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kormánytisztviselők kaphatna...

A kormánytisztviselők kaphatnak béren kívüli juttatásokat?

Figyelt kérdés

Októbert 8-án kezdek, hétfőn megyek be a papírokat elintézni a munkaügyre. A fizetésemet tudom, mert elmondták, de más juttatásról nem esett szó. Én meg nem mertem rákérdezni, nehogy rosszul jöjjek ki a dologból. Számíthatok még más juttatásokra?

Köszönöm!



2012. szept. 28. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kérdezd meg, hiszen ezt mindenki kapja egy adott munkahelyen, vagy senki.

Nem tudom hogy a közigazgatásban milyen területre mész, de úgy tudom, hogy pl. a NAV-nál évi 200eFt a cafeteria, ennek a nettója kb. 150eFt, havi 12-13eFt. Szánalmasan alacsony, de más területeken lehet h. magasabb.

2012. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Majd hétfőn rákérdezek, de az interjú alatt még nem akartam rámenni ennyire a pénzre, mert akkor még nem volt biztos, hogy engem választanak.
2012. szept. 28. 20:02
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt találtam, és úgy néztem 200.000 Ft. Gondolom ez minden kormánytisztviselőre érvényes, vagyis remélem.

2012. szept. 28. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Kapsz bruttó 200.000 Ft kafetériát. Amiből 60.000 Ft-nyi Erzsébet utalványt kapsz, a többi meg marhaság, felhasználhatatlan.



Egy kormánytisztviselő

2012. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2012. szept. 30. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!