Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találok olyan megbizható...

Hol találok olyan megbizható oldalakat ahol megbízható külföldi munkára lehet jelentkezni önéletrajzzal? Anglia, Németország, Ausztria.

Figyelt kérdés

Németül keveset,angolul folyékonyan beszélek.

Van egy munkahelyem jelenleg,egy nagy magyar élelmiszer ipari cégnél dolgozom,mindennap 12 órázom,hétvégén is és két műszakban.Annyi tulórám van,mégsem akarják kifizetni,mert áll. nincs rá pénz,mégis kétszer annyit termelünk mint azelött,a hétvégéimet állandóan ott töltöm.

Szabadidőm az semmi=4 ezer ft-ot kerestem a mult hónapba a sok túlóra mellett.Ebben a kisvárosban semmi munkalehetőség!Egyszerűen rabszolgának néznek minket!!!

Kilátástalannak látom a helyzetet.

Folyékonyan beszélem az angolt.



2012. szept. 29. 12:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Javítok:74ezer Ft a fizum jelenleg.
2012. szept. 29. 12:52
 2/4 anonim ***** válasza:
monster.de, monster.co.uk, monster.at
2012. szept. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

gumtree.com

Remélem még létezik. Én itt találtam anno munkát.

2012. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Retekszisz válasza:
Ha németül nem tudsz, akkor nem német nyelvterületen kéne keresgélned, mert nehéz lesz...
2012. okt. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!