Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Divatékszerek árusítása...

Divatékszerek árusítása katalógusból. Valós munka?

Figyelt kérdés

Több hirdetési portálon is láttam már ezt, vagy hasonló hirdetést, de nem tudom mennyi a valóságalapja. Munkanélküli vagyok, ezért ha már nem találok semmilyen munkát, megpróbálkoznék valamilyen otthon végezhető munkával.

Valakinek van tapasztalata ezzel a divatékszeres munkával kapcsolatban? Megéri belevágni, stb?



2012. szept. 30. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ha kell hozzá vállalkozói, akkor nem.

valszeg amúgy jutalékos lesz, tehát eladott cuccok után kapsz némi alamizsnát.


kérdezz rá. ha vállalkozónak kell lenned, akkor pedig felejtsed el, csak mínuszba mész tőle.

2012. szept. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ilyen "házalós" munkának tünik, jutalékos rendszerben. Ez csak akkor jó, ha nagy ismerősi kapcsolatrendszered van, és jól tudsz meggyözni embereket.
2012. okt. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez olyasmi, mint az avon. Ebből megélni nem lehet, de havi 10eFt jöv.kiegészítés összejöhet belőle.
2012. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Elsőnek: Természetesen ha vállalkozói kell hozzá, akkor semmiképp nem mennék bele, egy az hogy tőkém se lenne rá, a másik meg sok idő kéne mire visszatérül(ne) a befektetés.

Másodiknak és Harmadiknak:

Igen, gondolom hasonló az Avonhoz és társaihoz. Persze, tudom, hogy meggazdagodni nem lehet belőle, de ha már munkanélküli vagyok pár ezer forint plusz is jól jön.


Regisztráltam egy ilyen helyre, válasz még nem jött, remélem nem átverés.

2012. okt. 4. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!