Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek van reális esély...

Szerintetek van reális esély a sikerre? Főleg a kérdésben érintettek véleménye érdeklene.

Figyelt kérdés

Magyarországon élek, van munkám alkalmazott vagyok. A keresetemből kijövök de nagyobb összegeket félretenni nem tudok.

Amihez igazán értek és amiben évek óta sikeres vagyok abból nem lehet itt megélni(kutyakiképzés), ezért nem is ilyen területen dolgozok.

Anglia nagyon vonz, kimennék szívem szerint mert úgy látom pár év és a szűk családom anyagi támogatásra fog szorulni-részben önhibájukon kívül- de így nem tudok majd nekik segíteni.

Szeretnék abban dolgozni amihez igazán értek. Mennyire látjátok úgy hogy lenne értelme belevágni?

Mindenkinek köszönöm a kommentet.


2012. okt. 1. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Én Svájcról tudok nyilatkozni, egy ismerősöm elvégzett egy ilyen tanfolyamot, hogy majd itt kutyakiképző lesz. Azóta sem talált ezen a területen munkát.


De sok sikert, reméljük Neked nagyobb szerencséd lesz!

2012. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem van reális esélyed,lehet a szakterületeden nem tudsz rögtön elhelyezkedni de ne add fel,és ne csak angliában gondolkodj szerintem
2012. okt. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
mi Németországban élünk, egész pontosan Bayernben. én láttam már több kutyakiképző helyet (vagy hogy hívják). én azt javaslom Neked, hogy ne tegyél fel mindent egy lapra, hanem keress munkát az adott országban és mellette keress kutyakiképzői állást. ilyen specifikusan elhelyezkedni külföldiként elég nehéz. és kell a nyelv, az biztos
2012. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Svájcban lenne állásom de csak angolul beszélek, oda pedig kifejezetten a németet kérik.
2012. okt. 1. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha lenne ott állásod, akkor hajrá! Kezdj el intenzíven németet tanulni. Gyorsan feljön a tudás és ha már kinn vagy, akkor szinte ragad a nyelv.

Én anno 3 hónap alatt megtanultam egy elfogadható szinten franciául.

2012. okt. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!