Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozott innen vki az Impulse...

Dolgozott innen vki az Impulsernél?

Figyelt kérdés

call centeresként


-érdekelnének a tapasztalatok:)


2012. okt. 2. 14:57
 1/2 anonim válasza:
agymosócég
2012. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen, én voltam ott operátor egy éve. Kezdjük ott, hogy ez az Impluser cégnév csak egy kitalált név, a hivatalos nevük Call-R Kft. Van Bp-esten irodájuk, ahol én is voltam, de Győrben van a kp.-juk.

Az a dolgod ott, hogy embereket hívsz el ingyenes állapot-felmérésre, ahol persze termékbemutató is lesz (de ezt nem szabad kihangsúlyozni a telefonban) az alternatív gyógymódokkal kpcsban.

Van alapbér, ha jól tudom nettó 480 ft/óra, és bruttó 1300 ft jár megjelenésenként, ha a havi minimumot túllépted (ált. 40/50 megjelenési elvárás, munkanaponkét 2-nek kell eljönnie min.), ami teljesíthető volt. Bár minket sose engedtek el ilyen rendezvényekre, mert azt mondták nem lehet, semmi konkrét érv.

Engem felvettek oda tapasztalat nélkül, a lényeg nekik, hogy tudj értelmesen, tisztán, összefüggően beszélni, ez van az interjún. A társaság egyébként jó volt, de sajnos nagyon szigorúan veszik a szünetidőket, nem mehetsz szünetre azzal egyidőben, akivel akarsz stb.

Én kb.havi 80-90 ezret kerestem, napi 6-7 órával, gyakori szombatokkal.

Rossz hír viszont, hogy mostanában a régi kollégáim szerint jóval kevesebb órát dolgoztatnak, nem frissítik eléggé az adatbázist, így nehezebb elhívni az embereket, meg nem fizetnek ki minden órát, azt mondják, hogy csökkent bevétel csak az operátorok hibája, hogyne.

De ezektől függetlenül sztem vállalható cég, főleg ha kevés munkatapasztalod van.

2013. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!