Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a jobb álláskeresési...

Melyik a jobb álláskeresési stratégia? Küldözgetni az önéletrajzot kismillió hirdetésre egyenként - vagy feltölteni munkaerő-közvetítő fejvadász adatbázisába?

Figyelt kérdés

Eddig úgy kerestem állást, hogy néztem a hirdetéseket sok helyen (apróhirdetési oldalak, állásportálok, munkaerő-közvetítők stb), és egyenként küldözgetem az életrajzot millió helyre.

De nem töltöttem fel az életrajzot sehova.


Vajon ez a jobb módszer vagy töltsem fel, és hátradőlve várjam, hogy engem keressenek meg-és ne én írogassak olyan hirdetésekre amik tán már nem is aktuálisak?


Hiszen ha egy cég megkeres engem, időt-energiát fordít erre, akkor csak nem kamu a megkeresés.

Míg egy hirdetésnél ki tudja nem totál kamu-e.


2012. okt. 3. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp érdemes az utóbbit is kipróbálni.
2012. okt. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd fel a CV-t profession-re, CV online-ra meg mindenhova ahova csak lehet! (ilyen apród meg hasonlókat hanyagold)
2012. okt. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mind 2 módszert használd nyugodtan!
2012. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!