Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen bérigényt mondjak?

Milyen bérigényt mondjak?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, van egy BA diplomám, és két középfokú nyelvvizsgám, (viszont felsőfokon beszélem mindkét nyelvet, mivel 3 évig életem angol és német nyelvterületen)

Sajnos a "szakmámban" pályakezdőnek számítok.


Tudom, attól függ, hova adom be a jelentkezésemet, de mégis.. Nagy általánosságban érdekelne :)


Köszi



2012. okt. 7. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, attól függ. Ha bolti eladónak vmelyik pláza üzletébe akkor sajnos nettó 60. Ha egy multihoz mész könyvelni, akkor nettó 200-250....
2012. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Mi a szakmád?

2. Hol élsz?


Enélkül nem lehet mondani semmit.

2012. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nemzetköti tanulmányokat tanultam a corvinuson, 2009ben diplomáztam, oklevelem szerint nemzetközi kapcsolatok szakértője vagyok.

Ez egy társadalomtudományi diploma, egyetlen előnyét abban látom, hogy két nyelvvizsgát kértek hozzá, vagyis úgy gondolom, nagy esélyem a nyelvekkel lenne elhelyezkedni.

Pl tudom, hogy sok multi szívesen alkalmaz és tanít be pályakezdőket, ha a nyelvtudás megvan..


Budapesten lakom.

2012. okt. 7. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!