Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinál egy SAP Consultant?

Mit csinál egy SAP Consultant?

Figyelt kérdés

BA diploma után hol és hogyan tudom megszerezni ezt a képesítést Magyarországon?

És esetleg Németországban hogyan? Stuttgart környéki képzés érdekelne. Minél több infót SAP Consultant-ról, pls!



2012. okt. 13. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nem képesítés, hanem egy munkakör.

Azt tudod mi az az SAP?

2012. okt. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom. Vagyis úgy gondolom hogy tudom :) adatbázison alapuló vállalatirányítási rendszer, én úgy tudom.

Lehet h vállalatirányítási rendszer menedzser elvégzésével jelentkezhetnék SAP consultant állásra??

2012. okt. 14. 09:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen pozícióban inkább a szakmai gyakorlat számít, mintsem az, hogy pontosan milyen szakon végeztél.
2012. okt. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Én úgy tapasztaltam ez kamu állás és ismeretség alapján lehet bejutni.
2012. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na akkor az elejéről.

Ad 1 - Milyen szakon van BA diplomád?

Ad 2-3-4-stb:

csekkold ezt itt, ez elég jól leírja hogy hogy lesz valakiből tanácsadó:

[link]


A cikk nem említi, de tudtommal SAPnál vannak fizetős tréningek is, de ezek kisebb vagyonba kerülnek (többszázezer forint) ergo ha nem vesznek fel sehova juniornak, sincs veszve minden. lehet tanulni csak jó vastag buksza kell hozzá.

Ahogyan a cikk is írja, jó kiindulás ha sikerül bejutnod valamelyik tanácsadó céghez (nem feltétlen kell hogy maga az SAP Hungary legyen az, de ajánlólevélnek a jövőre nézvést nyilván az a legjobb)


[link] --> itt találsz jópár tanácsadó céget ahova lehet küldeni CV-t.


Hivatkoznék még a cikkre annyiban , hogy valóban nem árt kicsit körbejárni az SAP területeit, hogy melyik modult vagy modulokat is akarod magadénak, idővel persze belekóstolhatsz másokba is, de valamit azért találj ki.


#3- hozzászólonak annyiban igaza van h igazából mindegy milyen papírod van, - nekem konkrétan bölcsészdiplomám van-de sokévig multiknál dolgoztam SAPval ergo tapasztalat meglett aztán tanácsadó, (consultant) vagyok most éppen.


#4 hozzászólónak is valamelyest igaza van, hogy sok múlik a kapcsolati hálón, de azért "ismeretlenül" is be lehet kerülni valahova ahol már lehet építgetni a kapcsolatokat, illetve ha már van némi tapasztalat akkor reggelni a millióegy tanácsadó-közvetítő cégnél


Ha van még konkrét kérdés írj privit nyugodtan. Mostanában kaptam már párat ezzel kapcsolatban.

2012. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszi utolsó,pont ezt kerestem.
2013. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Végülis lett konkrét válasz a kérdésre hogy mit csinál egy SAP Consultant?
2013. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!