Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak én tartom nevetségesnek...

Csak én tartom nevetségesnek ezeket az álláshirdetéseket?

Figyelt kérdés

JUNIOR TERMÉKFEJLESZTŐ/PROJEKT KOORDINÁTOR

Feladatok

-Gyártmánytervezés

-Termékfejlesztés

-Projekt koordináció

-Mintadarab gyártás

-Folyamatos kapcsolattartás a projekt résztvevőivel

-Projektvezető munkájának támogatása

-Riportok készítése

-Költségkalkuláció, árajánlat készítése

Elvárások:

-Szakirányú felsőfokú végzettség

-Professzionális programismeret elengedhetetlen: Photoshop, Solidworks, Archicad, Autocad, Microsoft Excel és Word

-Előnyt jelent: 3D studio max Illustrator, Indesign programok ismerete

-Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

-Jó problémamegoldó készség

-Kézügyesség

-Kreatív gondoldolkodásmód

-Műszaki szemléletmód

-Jó kommunikációs készség

-Önállóság

-Terhelhetőség

Amit ajánlani tudunk:

-Fiatalos, vidám kollégák

-Szakmai fejlődés, kihívások

-Kiemelt projektekben való részvétel

-Előrelépési lehetőség

-Hosszú távú, tervezhető karrierlehetőség

-Alkalmazotti jogviszony

-Munkavégézés helye: 16. kerület, Újszász utca

-Teljes munkaidő

-Bérezés: nettó 108.000 Ft / hónap

2012. okt. 13. 14:54
 1/10 A kérdező kommentje:
2012. okt. 13. 14:55
 2/10 anonim ***** válasza:
16%

Igen, csak te.

Másnak ez lehet hogy magasabb szintre emeli az életét.

2012. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
83%

Nem. Szerintem is szánalmasak...

Nem egy ismerősömet vették fel ilyen gyakornoknak, aztán pár hét után szépen elbocsájtották őket. Fizetés nélkül.

2012. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ma 15:03

Erről van szó.

2012. okt. 13. 15:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló: nem sok tapasztalatod lehet ilyen téren.

Tényleg botrányos.

2012. okt. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Ez miért nevetséges? A fizetés miatt? Ha nem tetszik, akkor nem kötelező jelentkezni az állásra!
2012. okt. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Photoshop, meg 3D Studio Max? Ez egy kicsit komolytalan cég lehet. A munka/fizetés arányt tekintve pedig szintén komolytalan. Legalább akkor már egy nívósabb cég lenne (bár mondjuk azok ilyen hirdetéseket nem tesznek ki), de így ez a munkalehetőség még ugródeszkának is kevés.
2012. okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

"Photoshop, meg 3D Studio Max? Ez egy kicsit komolytalan cég lehet."

Mi ebben a komolytalan? Sok cég dolgozik hasonló programokkal! Nem csodálkozom, hogy sokan nem találnak állást, ha így válogatnak!

2012. okt. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én a legutolsó sort tartom komolytalannak. "Bérezés: nettó 108.000Ft/hónap" A többit elképzelhetőnek tartom.
2012. okt. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Mi ebben a komolytalan? Sok cég dolgozik hasonló programokkal! Nem csodálkozom, hogy sokan nem találnak állást, ha így válogatnak!"

Már ne haragudj, de egy termékfejlesztő nem használ ilyen programokat. Egyik haverom is termékfejlesztő a Siemens-nél, életében nem kellett ilyen házi szoftvereket használnia. A fizetésről meg már ne is beszéljünk, szánalmas. Akinek felsőfokú végzettsége van, és ilyen kompetenciákkal rendelkezik, annak ennyi fizetés nevetséges. Én is többet kapok ennél, pedig nekem egy szaros érettségim van (még)!

2012. nov. 1. 14:20