Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyed alatt cég eladás, felszám...

Schmidt Henrietta kérdése:

Gyed alatt cég eladás, felszámolás?

Figyelt kérdés
Üdvözlöm!A következöben kérném a segítségét.rn2009.03.02.óta dolgozom a cégnél 8 órában.2010 februárjában mentem táppénzre,veszélyeztetett terhesként.2010.09.30.született meg a lányom,(egyetlen gyermekem)onnantól GYÁSon voltam,majd GYEDen,ami most szünt meg Szept.30-al.A tudomásomra jutott idöközben,h a céget eladták és felszámolás alatt van.Értesítést nem kaptam az egészröl,a volt munkatársam mondta.Jeleztem a könyvelö írodának,a GYED lejárata elött,h szeretnék kilépni a cégböl.Szeretném megkapni a szabipénzem és a kilépö papírjaimat.Többször telefonáltam,mindig kitérö válasszal leráztak.Ma telefonáltam újból és azt mondták,h mivel a cég felszámolás alatt van,nincs bevétele a szabipénzem csak akkor tudják kifizetni,HA lesz vmi bevétel.Kérném a segítségét,h mik a jogaim és milyen járandóságok illetnek meg?Mennyi idöre kaphatok fizetett szabadságot?Hogyan tudok a cégböl kilépni,h jól járjak,mert biztos vagyok benne,h mindent elkövetnek,h ne keljen nekem pénzt adniuk.Köszönöm a segítségé
2012. okt. 18. 18:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!