Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Könyvelők, pénzügyi-számviteli...

Könyvelők, pénzügyi-számviteli munkatársak, pénzügyi-számviteli asszisztensek: Mennyi a bruttó béretek?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok meg, hány év szakmai gyakorlat van a hátatok mögött az adott szakmában, középfokú vagy felsőfokú végzettségetek esetleg felsőfokú szakkpézéssel rendelkeztek!

2012. okt. 18. 20:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Felsőfokú Szakképzés Pénzügyi szakügyintéző végzettségem van, 2007-től vagyok a szakmában a bérem bruttó 190eFt. 28/F
2012. okt. 18. 20:03
 2/6 anonim ***** válasza:
1987. óta a szakmában, 2000. óta mérlegképes könyvelői végzettség, bruttó 137.000 Ft.
2012. okt. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

BCE - pénzügy és számvitel alapszakon szerzett diploma

2 nyelv ismerete anyanyelvi szinten, 1 nyelv középfokon

Számvitel mesterszak elvégzése

Nem rég kezdtem dolgozni: 380.000 bruttó

2012. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mérlegképes könyvelő (regisztrált), ugyan ez a jelenlegi munkahelyemen nem kell (hogy mérlegképes legyek), mivel részfeladatokat látok el, de 2000 óta dolgozom a szakmában és bruttó 170 ezer Ft. a bérem 6 órásként dolgozom egy főiskolán Bp-en.
2012. okt. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak középiskolában tanultam számvitelt, de abból nem maradt meg semmi.

Aztán felnőttként magamtól tanultam, mert kellett az értékpapír elemzéshez, pontosabban annak felméréséhez, hogy mennyiért érné meg részesedést vásárolnom adott cégekben.


Emiatt nincs is bruttó bérem, csak tőkejövedelmem, amit ennek a tudásnak köszönhetek. Ez pedig a befektett tőkétől függ.

2012. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem itt egyesek nincsenek tisztában a BRUTTÓ szó fogalmával. Nehogy azt mondjátok már nekem, hogy 137 ezer a BRUTTÓ egy ilyen szakmával. BRUTTÓ amiből adózol amit készhez kapsz az a NETTÓ. Nettó 137 ,170 már reálisabb.... BRUTTÓBA elég meredek
2016. ápr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!