Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő kaminosként felejtsem...

Kezdő kaminosként felejtsem is el a 2 hetente hazajárást külföldről?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, most intézem az okmányaimat.

Leg. 2 hetente szeretnék hazajárni maximum 3.

Van barátnőm, és miatta kérdezem, hogy ezek hiú ábrándok? vagy kivitelezhető?

Nagyon sajnálnám, ha emiatt tönkremenne a kapcsolatunk...:S :/


Tudom, hogy valamit valamiért, de ez irreálisan magas ár..:/



2012. okt. 20. 18:55
 1/3 anonim válasza:

Erre nem tudok válaszolni de érdekelne hogy:

Milyen iskolát végeztél el? Vagy semmi különösebb végzettség nem kell, csak nyelvtudás meg jogsi? Hol vagy most kamionos? Milyen nyelveket beszélsz? És mennyit keresel? vagy majd fogsz kb? Mert én is gondolkodok hogy az leszek:)

Amugy meg nagyon remélem hogy sikerül hazajutnod 2hetente a barátnődhöz.:)

2012. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem csak kezdőként kell elfelejtened, hanem később is lemondhatsz róla.
2012. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem kezdőként erre nagyon kevés esély van... Én is most jogsizok, de én ebbe nem is reménykedek kezdőként. Majd ha esetleg lesz minimum 1-2 év gyakorlat, akkor ki lehet fogni ilyen cégeket. A nagy átlag az 4 hét kint és jó esetben 1 hét itthon. Jó barátom is kamionos és nem ment tönkre a kapcsolatuk.. esküvő lett belőle :D Ezt kívánom nektek is. :)
2012. okt. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!