Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A workfinder.hu mennyire jó...

A workfinder.hu mennyire jó álláskereső oldal? Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 23:19
 1/4 A kérdező kommentje:

Annyi állást látok rajta, ami ugyanolyan munkakörbe illik, ugyanannál a városnál, és tényleg tömegesen, mindegyik a mai dátummal, mint megjelenés. Mivel ma ünnepnap volt, csak nem dolgoztak a HR-esek több cégnél, szóval nem tudom... tényleg rengeteg álláshirdetés a mai dátummal van megjelenítve, de vannak lejártak is. A feladó nincs feltüntetve, a workfindernek kell írni a pályázatot, feltüntetve a levél tárgyában az álláshoz tartozó azonosító kódot.

Szerintetek megbízható ez az oldal?

2012. okt. 23. 23:27
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, nem túlzok, amikor azt mondom, hogy 100 oldalból 95-ön az van írva minden hirdetések alá: Megjelenítve: és a mai dátum. Ezért tök gyanús nekem.
2012. okt. 23. 23:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem ott találtam állást magamnak.

Nekem is gyanús, hogy hogyan vannak ott dátumozva az ajánlatok.

2012. okt. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy van egy kedves történetem:

néztem egy friss hirdetést, be is adtam rögvest az önéletrajzomat, motivációs levéllel, stb. (igaz e-mailon keresztül). Egy hónap múlva jött a válasz, hogy sajnálják, de nem tudják, milyen hirdetésre jelentkeztem (miután, már törölték is a hirdetést). Aranyosak, mit ne mondjak. Legalább kamuzzák azt, hogy már betelt, etc és ne ilyen baromsággal jöjjenek, mint ez.

Igen, a workfinder.hu oldalon levő egyik hirdetésről van itt szó.

Viszont, láttam már olyant is, ami egy hónapja fel van adva, de viszont a mai dátum található (feladás dátumaként). Ennyit a hitelességéről.

2012. okt. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!