Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keresnek a rendőrők...

Mennyit keresnek a rendőrők nagyjából?

Figyelt kérdés

az önvédelem tanárom se a belügy tanárom nem árulja el a fizetését =( csak mosolyog és azt mondja majd megtudod ha az leszel.

szeretném én akkor is tudni ,hogy egy

-rohamrendőr

-kocsisjárőr

-motor járőr

mennyit keres körübelül és milyen kedvezmények járnak nekik?


2009. aug. 9. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindentől függ az a baj... Hol teljesít szolgálatot, pesten vagy kisebb városba, vagy kisebb helyen. Milyen beosztásba van, milyen rangba van. Mennyit túlórázik, mióta dolgozik stb stb, szóval ez relatív, hogy ki mennyit keres.
2009. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen rendőrök, amiket itt felsoroltál, nincsenek. Járőr van, (ezen belül lehet gépkocsizó vagy motoros is). Ami a "rohamrendőr"-t illeti, az a kifejezés a média találmánya.
2009. aug. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
a muterom rendőr őrnagy. De nemtudom mennyi lehet a fizetése, nem szeret erről beszélni.
2009. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én ugy vágom ,hogy a roham rendőrt küldik ki tüntetésekre ,hogy csapja szét a tömeget nem?
2009. aug. 9. 16:57
 5/8 anonim válasza:
az sima gyalogos
2009. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már volt ilyen kérdés, keress rá.

Amúgy egy kezdő rendőr, mondjuk járőri beosztásban kb. nettó 95-100 ezret keres. De ahogy már előttem is írták sok mindentől függ. A rangtól nem, maximum a rendfokozattól :-)

2009. aug. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsájts meg, akkor rendfokozat, ez a k*rva szőrszálhasogatás, ki van már vele a tököm :@
2009. aug. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem csak neked van tele a tököd ,hogy nem lehet a rend fokozatot rangnak mondani én emiatt buktam meg majdnem belügyiből:D
2009. aug. 9. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!