Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bejött már valakinek a bedolgo...

Bejött már valakinek a bedolgozás, otthoni munka? (bővebben)

Figyelt kérdés

Anyukámnak keresek munkahelyet, és kifejezetten bedolgozásos, otthoni munkás lenne a legmegfelelőbb számára, mivel úgy érezni magát igazán szabadon, s jól. Keresgélek apróhirdetésekben itt a neten, sajnos ő nem tud számítógépezni. Küldtem már érdeklődéssel kapcsolatos e-maileket, de igazából kíváncsi vagyok, hogy van-e ott olyan akinek már bejött ez a dolog, hogy otthon dolgozik /bedolgozással és ha igen, apróhirdetésből bukkant-e rá, és hogy milyen volt, és egyéb tapasztalatokat szeretnék gyűjteni, van-e esély egy jó "munkahelyre" ezzel kapcsolatban. Előre is köszönöm.


L/21

Szombathely



2012. okt. 24. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Hogyne, három napig csomagoltam tipliket és vettem belőle egy doboz cigit... Kifejezetten szabadon éreztem magam.
2012. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de ha találsz is ilyen hirdetést, a legtöbb az sajnos beetetős, lehúzós csalás :(.
2012. okt. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősön keresztül évekig bedolgoztunk egy nyomdának.(kihozták az épp aktuális csinálnivalót-naptár,csomagolópapir,papirszatyor,diszakármik,stb),x időre megcsináltuk,mikor jöttek érte fizették is,ketten havi 150-200ezret megkerestünk vele ugy hogy mindkettőnknnke volt 8 órás állása).És ez még 2005-2009 között volt,amikor többert ért ennyi pénz.


Sajnos eladták a nyomdát,azóts sincs ilyen lehetőség,perdig irtó jó lenne.


netesek 99,9%-a átverés.

2012. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam olyan emberrel, aki otthoni munkával pénzt keresett volna, kivéve, ha nem nagyonnagyon ügyes IT szakember, vagy természetesen vannak asztalosok stb. ,akik otthoni műhelyben dolgoznak, anyukádnak ez sem pálya, illetve ha valaki kreatív hobbit űz, de azt is persze nem kispályásan. Gyertyát önt, Tiffany üvegezik, gyöngyöt fűz, de hát ebben is nagyon jónak kell lenni és befektetés elindulni. Ugyanez áll minden olyan otthon végezhető munkára, ami kis helyigényű és elméletileg jó megoldás: masszőr, műkörmös. Szóval sajnos semmi nincs.
2012. okt. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én itthonról dolgozom viszont egy barátomnak segítek a munkájában aki fizet érte, asszisztens vagyok, de ez neked sajnos nem segítség. Nekem kb. 2-3 óra ez naponta és havi 40 ezret kapok érte. Gyeden vagyok mellette, szóval ez csak kiegészítés, de annak nem rossz.

Ismerősön keresztül próbálkozzatok, mert a hirdetések sajnos ebben a kategóriában szinte mind átverések.

2012. okt. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
88%
A műkörmös szakma tényleg nagyon jó, egyik rokonom kitanulta elég hamar, beszerzett pár kelléket (mondjuk az elég drága, de befektetésnek jó, esetleg UV lámpát lehet használtan is venni) és elvállal pár vendéget (ismerősöket, barátokat) feketén. Kell hozzá kézügyesség, meg türelem, de ha már 1,5 óra alatt keres 2000-et, az is teljesen jó szerintem és elvállal egy héten mondjuk 4 vendéget.
2012. okt. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, amit ír az előző, de lehet, h ez is szerencse kérdése. Műkörmösből és masszőrből is annyi van, hogy néha azt gondolom, nem bír többet felvenni ez a szakma és tudok több olyan emberről is, aki egyszerűen nem boldogult ezekben a szakmákban, szinte egy fillért nem tudott keresni. Gondolok arra, hogy otthon, ill. a lakóhelyeden ki kell alakítani vendégkört, úgy tűnik, ez se megy mindenkinek. Viszont van olyan is, aki úgy megél műkörmözésből, hogy papírja sincs róla, csak az eszközök meg ügyeskezű, tanulgatta. Szóval a fene se érti, az egyiknek bejön, a másiknak nem.
2012. okt. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit elszállt, ami beírtam a tanulgatta után. Szóval nem végzett tanfolyamot, csak utána nézett dolgoknak, videókat nézett, próbálgatta egy kicsit, így értem,hogy tanulgatta és miután elég ügyes keze van, így is megy neki és ismerősöket elvállal. Így is meg tudja csinálni valaki, más meg nem boldogul.
2012. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Hát igen, ő mondjuk kisvárosban él, ahol ugyan vannak szépségszalonok, de ott drágán csinálják, ezért sokan inkább olyanhoz mennek, aki privátban csinálja, olcsóbban. A fővárosban nehezebb lehet a sok ember miatt, de mondom, egy nagyobb ismeretségi körrel, esetleg a Kérdezőét is belevéve teljesen jól beindulhat. Pár barátnő kezdetben, akiknek baráti áron csinálná, aztán később, ha már ajánlják, lehetne rendes árat is elkérni.

Én is kitanulnám, ha lenne türelmem és otthon lennék, mert mellék keresetnek totál jó és kreatív is.

2012. okt. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Én is itthonról dolgozom, szakfordító vagyok. Három nyelven dolgozom és nem kevés munkával,tanulással jutottam ide.


Olyan,hogy nem értek semmihez,de otthon akarok dolgozni....csak a mesében van!!!

2012. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!