Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdekelne, hogy mennyit...

Érdekelne, hogy mennyit kereshet átlagosan egy munkapszichológus Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ha van valamilyen információd, kérlek írd le. Köszönöm előre is!
2012. okt. 25. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen itthon?:OOO
2012. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, van. Több egyetemen is lehet ezt tanulni.
2012. okt. 25. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak azért lepődtem meg, mert nálunk nincs és ismerősöktől se hallottam, hogy lenne, bár baromi jó lenne.
2012. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elég nagy a szórás. Ha nincs szerencséd csak keveset senyvedhetsz 120ért valahol, ha meg igen, akkor nagyot kaszálsz. Unokatesóm orvos látogató, nekik pszichológus szokott tréningeket tartani, mást nem is csinál, szóval tök laza és olyan 300 körül kap.


De ez mindennel így van! Szokták itt nyomni, hogy milyen szakokkal lehet halálra keresni magad, nekünk több ilyet is művelnek a családban és ők csodálkoznak a legjobban, hogy aha, persze, sokkal kevesebben keresik szarrá magukat, mint akik nem.

2012. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!