Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munka keresésnél hátrányt...

Munka keresésnél hátrányt jelent ha valaki fogszabályzót visel?

Figyelt kérdés
nem vagyok pályakezdő gyeden vagyok még tavaszig itthon.szerintetek ha most rakatnék fogszabályzót hátrányt fog jelenteni majd munka keresésnél?
2012. okt. 28. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Én jó ideje munkanélküli vagyok és azt hiszem nyugodtan kijelenthetem, hogy ma már az is hátrány ha az ember a világon van. Fiatalság, szépség orientált világban élünk. De azt hiszem a kisgyerek sokkal nagyobb hátrány lesz, nem azért mondom, hogy lekonyulj de a kisgyerekes anyukáktól sikítófrászt kapnak a munkáltatók. Én minden egyes r***dt állás interjún megkapom, hogy van-e gyerekem akarok-e és ha igen mikor. És az a röhejes, hogy mindjárt a 40-et verem korban és még ennek ellenére is...

Javaslom, hogy ha gyerekkérdés kerül szóba közöld velük, hogy a család akkora, mint a 100 tagú cigány zenekar, és mindig van, aki vigyáz rá. Ha olyan a szakmád, ahol nem találkozol emberekkel /ügyfelek, vendégek/ akkor nem hiszem, hogy hátrány lenne a fogszabályzó. Manapság már vannak színtelen fogszabályzók meg olyan is, amit belülre a fog mögé raknak. Nem tudom neked milyen van. Csak ne vigyorogj, mint a vadalma csak mosolyogj.

Egyébként nagyon kell? Úgy értem rettentő csálék a fogaid vagy csak némi korrekcióra van szükség? Esti szabályozó nem jó?

2012. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahol hátrányt jelent, hidd el jobban jársz ha nem dolgozol ott. Persze tudom milyen fontos a munkahely.
2012. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!