Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan aki hónapok óta...

Van itt olyan aki hónapok óta keres állást? Vagy olyanok akik hónapokig kerestek és találtak?

Figyelt kérdés

Milyen végzettségetek van?

Kb hány hónapig voltatok otthon,előfordult hogy elkeseredésetekben egy sokkal rosszabb munkát is elvállaltatok volna?

Gondolkoztatok a külföldi munkavállaláson?

Egyáltalán így milyen volt,hogyan telt a mindennapi életetek?



2012. okt. 29. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én 8 hónapig kerestem állást, már el készültem menni az országból, amikor egyszer csak összejött egy jó állás.

nem volt túl jó otthon ülni, de mivel nő vagyok, feltaláltam magam a háztartásban. de nagyon nehéz volt, az biztos, és nem is az anyagiak miatt, hanem mert feleslegesnek éreztem magam

kitartást, ha ilyen helyzetben vagy :)

2012. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kétszer fél évig kerestem állást. Találtam.
2012. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most keresek fél éve állást, még semmi, pedig elég sok olyan helyre jelentkeztem,a hol nemcsak a feltéteknek feleltem meg, de még az előny kategóriában megnevezetteknek is, de jött az email, találtak alkalmasabb jelentkezőt... Még várok pozítiv visszajelzést, hátha.
2012. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3.5 hónapja keresek állást, de reménytelennek érzem már.


Van egy középfokú általános gazdasági és statisztikai ügyintéző illetve egy felsőfokú banki szakügyintéző végzettségem. Szakmai gyakorlaton pedig az MKB bankban voltam.


Rosszabb munkát elvállalni? Alapjáraton azzal kezdtem, hogy mindenre jelentkeztem. Büfébe, pénztárosnak, takarítónak, bankba, irodába, bejárónőnek stb, de mégcsak be se hívtak a legtöbb helyre.. Eddig 80 akárhány állást pályáztam meg, ebből 4 helyre hívtak be és természetesen azóta is várom a válaszukat. :D



Vezetem a háztartást, tornázok, netezek, munkákat böngészek. Iszonyú unalmas már!

2012. okt. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnos ilyen világot élünk.

Nekem meg van "súlyosbítva" a helyzet hogy levelező tagozatra járok és pl a Mc'Donalds-ba emiatt nem vettek fel,mert kedd-szerda délután nekem suliba kell lennem,de mondtam hogy szombat-vasárnap mennék helyette,de így se volt jó nekik,mert olyat mondtak hogy a vasárnapot minden dolgozónak kiadják szabadba mert ők egy rendes-becsületes cég bla-bla-bla...

De később eszembe jutott hogy a meki minden nap nyitva van,0-24-ig, akkor mi volt ez?

Nem egy eldugott istenháta mögötti faluban élek hanem egy 200e fős nagyvárosban de mindenhova csókosok kellenek.

2012. okt. 30. 09:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem hónapok, hanem évek óta nem tudok elhelyezkedni (egyetemi végzettségel).
2012. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
milyen végzettséged van?
2012. dec. 4. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!