Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres a Tesco-ban egy...

Mennyit keres a Tesco-ban egy boltvezető?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Mármint az áruház vezetője (aki általában külföldi)? Milliós nagyságrendben lehet mérni.
2009. aug. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én osztályvezető voltam tavaly, egy pesti hipermarketben, bruttó 165ezer Ft.-ért. Ennél szerintem kicsivel több, de mindenképp 200eFt alatti.
2009. aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

TEsconál milliós nagyságrend PFFF az a cég nem is angol hanem skót!!


Elöttem szoló kolléga!!

Én belsös biztonsági voltam netto 140 ért kajajeggyel együtt.


Jó gyomorforgató korrupt meló az is, ott is hagytam..


Mindenki próbál mindenkit hülyének nézni, és azok az épp ésszel fel nem fogható ökör szabályzatok pffff!!


Az egész cég egy okádás!!


A Tescos titkok című könyvekben iszonyú sok a ráció amiket nagyjából sikerült is megtapasztalni kár hogy elavultak a történetek...

2009. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy egy részlegvezető, pl frissáru igazgató 300 nettó körül, éjszakával, túlórával meg minden szívással együtt. Igazgató szerintem ennél jóval többet, nagyságrendekkel.
2009. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Szia,én osztályvezető voltam tavaly, egy pesti hipermarketben, bruttó 165ezer Ft.-ért."


-Azt tedd hozzá,hogy a 8 órás munkaidő helyett

mennyit dolgoztál naponta...:-) aztán lehet számolgatni az órabért... :-D

2009. dec. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A kisebb teszkókban van boltvezető,ők nemtom mennyit kapnak. A nagyobb áruházakban a rangsor a következő (alulról felfelé): kétkezi melós, osztályvezető, kereskedelmi igazgató, áruházigazgató. A melósok általában 100 alatt keresnek, az oszt vezetők bruttó 180 körül, a keresk. igazgatók 300-400 körül az áruházigazgató szerintem 6-700 körül kaphat. Van még ezen felül is, nálunk járt 1x egy régiós igazgató aki a régión belüli teszkókat járja és mindenkit baszogat, ő mondta hogy 1,2 millát kap kézbe. Plusz van neki céges autója korlátlan benzinhasználattal.
2010. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!