Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kamionos, unkáról vélemény?...

Kamionos, unkáról vélemény? Fizetése? Nyugdíja? Mennyibe kerülhet az összes jogsi hozza? Mennyi idő a tanfolyam? Külföldi munkalehetőségek?

Figyelt kérdés
Vagy inkább teherautó sofőr a jobb? Esetleg gépkocsivezető?

2012. nov. 5. 20:55
 1/2 anonim válasza:
45%
A jogosítvány ára kompletten c, c+e, GKI, PÁV-al együtt 450e Forint. A tanfolyam mindennel együtt kb 3-4 hónap, de vannak olyan autósiskolák ahol 2 hónap alatt megvan az egész! A fizetés kb 250-300eft magyar cégnél, külföldi cégnél ennél jobb a helyzet, csak nehezebb is bekerülni, meg kell a gyakorlat. Nagyon kemény szakma, de jól lehet vele keresni. A nyugdíjról nem nagyon tudok információt adni, de az engem is érdekelne. Olyat tudok még mondani, hogy sok cég minimálbérre jelent be, de mégse annyit keresel, ezt minden cég másképp oldja meg. Üzemanyag megtakarítás és stb címeken. Sima teherautó, vagy gépkocsivezetőként nem fogsz ennyit keresni, de nem is leszel annyit távol.
2012. nov. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hyper26 válasza:
Angliaban dolgoztam egy gyarban es az ottani sofort megkerdeztem hogy mennyi az angol kamionos fizu.azt mondta hogy £ 3200 sztem eleg jo.atszamitva olyan 1, 2 misi :) kecsegteto
2014. máj. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!