Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyakornoki állásinterjúra...

Gyakornoki állásinterjúra megyek, mit várnak el egy gyakornoktól?

Figyelt kérdés

Grafikus gyakornok állásinterjú.

masszázs, és egyéb terápiákkal foglalkoznak, szolgáltatnak.


Nincs nagy referenciám, konkrétan annyi van, hogy kinyomtattam a vizsgafeladataimat és azt értékelték tanárok, ennyi.

3-as osztályzatot kaptam, szerintük középszerű vagyok, és mások szerint is...

Van esélyem egy gyakornoki munkát így megkapni? elég ez oda?

Az önéletrajzom mellé írtam motivációs levelet is, szerintem ez meggyőzte őket, de már nem foglalkozom a grafikával annyit, mint régen. Ez szerintem meg is látszik a munkámban vagy hozzáállásomban.


Igazából csak az érdekel: hogyha nem vagyok túl jó ebben, akkor is felvennének? vagy egy gyakornoktól azért elvárnak annyit, mint egy tapasztalatokkal, referenciákkal rendelkezőtől?


2012. nov. 8. 09:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a hozzáállás nagyban számít. Ha úgy van, ahogy írod, hogy nem is igazán érdekel már a dolog, akkor előfordulhat, hogy akár egy kevésbé hozzáértő, de egyébként lelkesebb jelentekzőt választanak helyetted.
2012. nov. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!