Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy bolti eladó?

Mennyit keres egy bolti eladó?

Figyelt kérdés
Megyek állás interjúra(Pest, Árkád), és nem tudom mennyi kb egy bolti eladó keresete, mert ha megkérdezik nem akarnék irreálisan többet mondani.tudom hogy más ha részmunka időben meg ha teljes munka időben dolgozik...segítetek?
2009. aug. 13. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nettó 80-140e között. Nagy a szórás. A bolt forgalmától és a bérleti díjtól függ a tulajdonos szemszögéből, a Te szemszöged pedig, hogy mennyit kell dolgozni, hány munkanapot, -munkaórát, vannak-e szabad hétvégéid, van-e rendszeresen helyettesítőd, vagy kizárt hogy szabira mehess, felelsz-e a raktárkészletért anyagilag, kezelsz-e pénzt, és annak hiányát hogy viseled... Kérdezz rá, hogy az átlaghoz (az ilyen boltokhoz viszonyítva egy üzletházban) képest milyen a bolt éves forgalma (nem számokban, hanem nagyságrendileg jobb vagy rosszabb).

Míg ezeket az információkat meg nem ismered, addig még véletlen se mondj összeget!

Sikereket kívánok!

2009. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pesten nem tudom hogy milyen fizetések vannak de vidéken minimálbért kapnak.
2009. aug. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én sopronban vagyok bolti eladó de 100 ezret tisztán megkapok 16 óra naponta 2 nap meló 2 nap pihi de nem éri meg pest a legjobb debrecenben pedig minmálbér nem több csak az a baj hogy a mai világban nem ugrálhatok egyik helyről a másikba,pedig 16 óra keserves és van olyan amikor ránkvernek hiányokat mert nekünk nem a pénztárgép záróblokkja számít hanem a számítógép
2010. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De jó neked ott Sopronban. Anyám egy kicsi, de annál nagyobb forgalmú boltban dolgozik falun és havi 70.000ezret hoz haza.
2010. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!