Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

A Rich Ptc és a Share The Bux oldalak valakinek fizettek már? Milyen gyakorisággal, mennyit?

2009. aug. 13. 12:01  Privát üzenet  

A válaszok
az első sosem fog fizetni mert csaló. a másodikat nem ismerem, de sztem az is csaló. tudok pár megbízhatót ha érdekel...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2010. márc. 23. 13:55 Privát üzenet
engem érdekelne, kedves első...a rich ptc-t csinálom amúgy...remélem még nézed az oldalt és írsz:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2010. júl. 15. 11:10 Privát üzenet

én nem olvasom a Rich Ptc -t, mert nem fizetnek, amúgy tele vannak a fórumok vele, hogy csalók...

Van ettől jobb oldalak is, amik kevesebbet, de legalább fizetnek!

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2010. júl. 17. 16:57 Privát üzenet
és melyik az amelyik fizet???leírod így vagy leírjam az email címem és elküldöd privibe?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2010. júl. 17. 20:30 Privát üzenet
köszi az oldalakat, regisztrálok is.Az elsőnél, ha jól láttam 1 dollártól lehet kivenni a pénzt....neked kb mennyi jött össze ezekből eddig ha szabad megkérdezni?mármint amit ki tudtál venni a bankszámládról?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2010. júl. 18. 17:36 Privát üzenet

akit érdekel nyugodtan írjon egy privát üzit, válaszolok rá.

a paidtoclick.in tényleg fizet azt én is ismerem, a többit nemtudom, de ezek szerint akkor azok is

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2010. júl. 18. 19:19 Privát üzenet

tegnap 21:09 vagyok

Ez a 3 oldal havi szinten úgy egy ezres, ezek gyűlnek a leghamarabb. Ezek mellett még olvasok vagy 15 oldalt, de még nem gyűlt össze a minimum, úgyhogy nyilatkozni nem tudok róluk, hogy megérik-e. Elvileg fórumokon utána olvastam, az ott írók szerint működnek. Ahogy összegyűlik valamelyiken, és átutalták, megírom.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2010. júl. 18. 20:00 Privát üzenet
jó, nagyon köszönöm!és várom:)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2010. júl. 19. 09:18 Privát üzenet
Ha valakit érdekelnek olyan oldalak ami tényleg ki is fizet akkor írjon egy üzenetet.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2010. aug. 28. 18:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
National Instruments fizetésről van valakinek infója?
Minden alkalommal amikor állásinterjúra megyek, rám jön a fingás, tök mind1 hogy mit eszek vagy iszok mindig ez van, ami elég gáz és frusztráló, gondolom az idegesség teszi. Van...
Ausztriában lovászkodni? Van valakinek saját tapasztalata? Különbül bánnak a lovászokkal, mint itthon? (nálunk sajnos nagyon alja munkának tartják a munkáltatók, és ezt éreztetik is a lovászokkal)
Mi a véleményetek erről az új kredit karbonról, csinálja már valaki, van valaki annak bevált? Negatív élmény esetleg valakinek?
Érdeklődöm, hogy van-e tapasztalata valakinek az exclusive-job-studio elnevezésű közvetítő céggel?
Van valakinek valamilyen tapasztalata, élménye Hollandiai villanyszerelői munkáról?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!