Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy DPD futár?

Mennyit keres egy DPD futár?

Figyelt kérdés

Hetente rendel valaki a családból és mindig ugyan az a DPD-s futár hozza,és már sajnálom mert elég öreg is..Meg szégyenli is magát szerintem hogy ilyen helyen dolgozik.

Hetente látom szegényt,és biztos rosszul is érzi magát,mert nagy házban lakunk,és mindig olyan 10.000-15.000 FT körül fizetünk :s

Mennyit keres ő?


2012. nov. 10. 12:50
 1/3 Bruce9000 válasza:
100%
Futár vagyok. 110ezernél többet ne gondolj, hogy keres.
2012. nov. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Borravalóval együtt 130 körül.
2013. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igaz hogy már régi a bejegyzés, de azért ideírom amit szeretnék,hátha ez mást is érdekel a későbbiekben.

Az én barátom főállás mellett vállalt a DPD-nél másodállást 8 órás munkakörben, amiből rendszeresen 10-12 óra volt. Szerződéssel napi 5000 Forintot bruttóban fizettek ezért, amiből 2000 Ft elment az üzemanyagra hogy a lakóhelyétől átjárjon a majd 50 km-re lévő depóba. Az 5000-ből nem sok marad ha lejönnek a járulékok, ebből elmegy 2000 benzinre, tulajdonképpen marad durván 1500 forint. Ha 10 órás munkaidővel számolunk, akkor kemény 150 forintos órabérért tolja más autóját és vállalja a felelősséget a csomagokért. Nevetséges. Persze hiába mondta neki az ember hogy ez egy baromság és ennyit otthoni borítékolással is megkeres, ennek ellenére elment, elvállalta, saját bőrén tapasztalt. Egy hónapig SE csinálta. Járnak a cégemhez futárok mindenféle futárcégtől akikkel szerződve vagyunk, 110 ezer a havi fizetésük nettóban, és ezért dolgoznak 10-12 órát. A jatt elhanyagolható, arra sem elég hogy egy férfi ember napi kajáját kifussa.

2016. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!