Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségi után vagyok és nem...

Érettségi után vagyok és nem tudom mit tanuljak tovább. Mit érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés
Informatikát próbáltam de időközben rájöttem, hogy nem érdekel, pénzügyet is, de matekhoz közöm nincs. Meg már manapság mindenből sok van. De mégis, mit érdemes elvégezni?
2012. nov. 10. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeim is tavalyi tanévben érettségiztek, a fiam beiratkozott idegenforgalmi szakmenedzser szakra (OKJ-s, 2 éves főiskolai képzés)...

Ő a Magyar Üzletemberképző Iskolába jár...


Lányom élelmiszer- és vegyiáru eladói tanfolyamra (OKJ-s, 3 hónapos tanfolyam), és ha szerencsénk van, utána még gyorsan sikerül az üzletvezetői (OKJ-s, 3 hónapos tanfolyam) is...

Ez a SZÁMALK tanfolyama...


Mindketten közgazdasági szakközépben kezdtek, de közben rájöttek, hogy a közgazdaság egyiküket sem érdekli.


Gyorsan nézz utána valaminek, mert január 1-től az OKJ-s képzések árai 3x-5x díjakra nőnek (300-500 ezer forint!), ráadásul a 3 hónapos tanfolyamokból 1-2 évesek lesznek!...

2012. nov. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jelenleg én is a Magyar Üzletemberképző Szakközépbe járok pénzügyre, de nem tetszik ez a szakma meg 2 évre 160.000,- Ft sokallom, szóval átmegyek szintén nappali képzésre ahol nem kell fizetni, logisztikára. Köszönöm a választ.
2012. nov. 12. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!