Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Stephan Karriere kft-nél...

Supermen88 kérdése:

Stephan Karriere kft-nél dolgozik már valaki? Bécsi szórólapozási munkát ígér vállalkozói igazolvánnyal.

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 16:00
 1/4 anonim válasza:
Erre én is roppant kíváncsi lennék (-vállalkozói igazolvány fordítási költsége: 20.000 Ft-)!
2012. nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 piros1 ***** válasza:

Szerintem nagy kamu az egész mint minden hirdetés.

Elég érdekessen lehet kijutni. én voltam bent az Ábrahám Évával beszéltem. 3 napig dolgozz ingyen saját költségedre.

Forditásért fizess előre fejenként 20 ezret. Ami pénzt vissza se tudod szerezni mert forditásra kéri el. Lehet ki visz azt 1 hét után meg elküldenek. Végül is adott munkát még ha csak 1 hétre is. Még fel sem tudod jelenteni.

Tudom hogy ismerős szöveg hogy ahova előre kell fizetni az kamu de ez igy van. Saját bőrömöm tapasztaltam.

2012. nov. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zsolt0622 ***** válasza:

hello piros1 :)

"3 napig dolgozz ingyen saját költségedre."? akkor ezért hirdet folyamatosan? én is beszéltem ezzel az Évával. Kérdeztem tőle,hogy ha én fordittatom le,egy másik forditóirodával, maximum 5ezer forintot kér.Mire fel 20?

Erre olyan minősithetetlen,ordenáré hangon beszélt, hogy csak néztem,mint az edényes...

2012. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem dolgozik általuk ismerősöm, 3 napig tényleg ingyen dolgozol, de a srác meg van elégedve a munkával,fizetés hetente van.
2013. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!