Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek? Várjak még vagy...

Szerintetek? Várjak még vagy ott hagyjam?

Figyelt kérdés
feketén dolgozok egy vállalkozónál.már 5.-én fizetnie kelett volna.heten vagyunk akik dolgozunk már azon gondolkoznak a többiek is hogy ott kéne hagyni.nem tudom hogy érdemes-e várni?

2012. nov. 14. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van szerszám, építőanyag, árukészlet,bármi ami mozdítható, pakoljátok össze és vigyétek. Természetesen fizu után visszakapja, ha nem akkor meg leadjátok és lesz pénz. Nálunk bevált.
2012. nov. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezen is gondolkoztunk.csak az a baj hogy most derülnek ki ilyen dolgok hogy volt már vele ilyen hogy eltüntek gépei és állítólag a volt munkásai lopták el a rendörségen volt a dolog.nem tudom mi lessz!
2012. nov. 14. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Döntsd el, hogy zűrös ügyekbe akarsz-e keveredni vagy sem.


Döntsd el, tanulsz az esetből és nyugodtan akarsz aludni, vagy bevállalsz házkutatásokat, kihallgatásokat.


Fizetni nyilván nem fog.

2012. nov. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Valószínűleg nem fog fizetni. Hagyjátok ott addig amíg nem késő. Ne várjatok a jószerencsére. A vállalkozó csak kihasználja a munkátokat, mert látja, megérzi, hogy rászorultok a pénzre, s ezt használja ki. Nem lehet éhesen dolgozni,( gondolom a családotok tart el benneteket is,) Ti meg a vállalkozót gyarapítjátok. Nézzétek meg milyen körülmények között él, valóban muszáj más munkáján élősködnie?

Van sok csaló vállalkozó, aki kihasználja a másik ember nyomorát. Csak akkor jelenik meg a munkahelyen, amikor meg kell félemlíteni, le kell alázni benneteket, meg akkor amikor őt kifizetik.

Hagyjátok ott és dolgozzon ő a vállalkozásában!


Megjegyzem, ma már az is módi, ha be is van jelentve, akkor sem fizet.

2012. nov. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 csibexke ***** válasza:

Én a helyetekbe simán lenyulnám a gépeket,szerszámokat.

1. ö beköpni nem fog,mert öt is megcseszik ha kiderül a fekete meló,de nyilván nem hülye,mert magát is félti.


2. a lopott cuccot jó helyen kell tárolni,ne otthon.


3. neki elég nagy érvágás,ha nincs szerszám,mert akkor nincs meló sem,igy nem csak bevételkiesés,de azokat ujra megkell vennie.

Ha többen vagytok fogjatok össze és mehet a fenyités,akár tettlegesen is :D Vagy léptek ezügyben vagy éhenhaltok.


Sok vállalkozó blöfföl a nemfizetésnél,mert sok feketemunkás beilyed,hogy esetleg lebuknak. Épp ezért nem árt,ha tudjátok,hogy kinek mi árthat az ügyben,aszerint kell okoskodni.


Végezetül ha mégsem fizet,elégtételt lehet venni egy flakon kromofággal. Legalább tanul belöle,igaz pénzetek nem lesz :(


De mindent csak ügyesen :)

2012. dec. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 -5 ös válaszadó olyan hülyék vagytok mint a f D D kérdezö szerintem ne lopj el semmit szolj a cégnek kéred a pénzed vagy elmész de semmikép se nyulj le semmit nem éri meg az életed ilyen miat kockára tenni rendörség,biróság. Ha tényleg nemtudtok a céggel dülöre jutni én másikat keresnék. Ennyi
2013. aug. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!