Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Call centeresek mennyit...

Call centeresek mennyit keresnek és milyen területen? (pl. bank, telekommunikáció, stb. )?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 22:39
 1/3 anonim válasza:

Hali!

1 évvel ezelőtt dolgoztam call-centeresként egy tv-szolgáltatónál, mint ügyfél szolgálatos. Folyamatosan kaptam a k.anyázást, ha nem olyan volt a szolgáltatás, hogy én miért nem tudom megcsinálni a számítógépemmel, és, hogy mi a fa.zért ülök akkor ott. Vicces... alig 47E HUF- volt első hónapban a fizum... a másodikban, úgy, hogy 21 napból dolgoztam 11-et, 1 napot szabin voltam, a maradék 9 napot TP-en. Ekkor kaptam 67E HUF-ot. A másik soron egy hitelező ban (cég) telefonos munkatársai duruzsoltak megállás nélkül... 54E HUF-ért. :/ Szóval, a call-center, mint aranybánya... c c c.... nem megy, ló.aszra sem elég...

2012. nov. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
attol fugg hol melozol, 1 biztos, a callcentereseket mindenhol semmibe veszik es megalazzak. En a tenekom-nal dolgoztam mint ugyfelszolgalati kepviselo. Ez magyarorszagon a callcenter csucsa, viszont nem minden arany ami fenylik. Kb. 1oo-13at lehet keresni, ha nem nyalod fenyesre a vezetoid segget. Napi 8 ora, 1o perc szunetek orankent,de ha pont akkor jon be egy hivas, akkor buko... Rengeteget kell hazudni es becsapni az embereket. Naprol napra emelik a kvotakat, ami brutalissa teszi a munkat es finom mindig azzal motivalnak ha nem sikerul, akkor kirugnak. Termekeket kell eladni, meg akkor is ha szoba sem kerul, teljesen mas a gondja az efinek (elofizeto). Rengeteg ember panaszkodik, es meg tobb mondja fel naponta a szerzodeset, hisz az arak magasak es a szolgaltatosok teljesen atlagosak. A csoportvezetod azzal motival,h dolgozz jobban, mert neki is szuksege van a penzre. Es bar mindenkinek azt mondjak,h testveriseg, osszetartas van, ez nem igaz. Ezeken felul, hogy meg jobban megnehezitsek a munkadat, van egy belso osztaly, akinek az a feledata, hogy finoman es sunyiba eltapossanak, ezek hallgatjak le a beszelgetiseid. Aztan irnak egy ertekelest, ami soha vagy csak ritkan jo. Nekik is fel kell mutatni egy atlagot, szoval tenyleg minden hibaba belekotnek, meg abba is, ha veletlen kohogsz egyet. Ez sulyos 1o ezresek a fizetesbol. Aztan ott van a AUKI is... Ha sokat beszelsz es ugymond piros ezaz ertek,akkor megint sulyos penzek ugranak a fizudrol. Vannak azert jo dolgok is, pl ingyen telefon, ami a probaido utan (ami 3 honap) nem veheto at. Vannak meg jutattasok is, azok sem elhanyagolhatoak. De a lenyeg,h emberszamba sem vesznek, megalaznak es nagyon brutalisan hajtanak. Amugy minden tefekomos ezt mondja, titokban a cigiszunetben, a konyhan, munka kozben ketto hivas kozott, a kocsmaban egy sor mellett. Nem tudnak es talan nem is akarnak mit tenni ellene, ha jon a teszt,h ertekeld a munkahelyet, szamitogepen keresztul kell elvegezni igy senki nem mer oszinte lenni. En mar nem felek errol beszamolni, sot....
2013. jan. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az első...

A második kedves hozzászólónak csak osztani tudom a szavait... el kell, hogy mondja, amíg callcenteresként dolgoztam a 10 perces szüneteket a kollégákkal mi is a kocsmákban töltöttük, többnyire egy feles és egy üveg sör társaságában (két házzal odébb volt az ivó). Akkor még lehetett a munkahelyen és a kocsmákban is dohányozni. Ekkor pöffentettük el a cigit is... Sajnos azt a fajta nyomást máshogy nem lehetett elviselni. Hál istennek én az üfiszen (ügyfélszolgálaton) voltam, majd egy nap felküldtek az értékesítésre... Olyan dolgot kellett volna eladnom, amiről nagyon jól tudtam, hogy nem fogok tudni egyet sem eladni. Miután láttam, hogy mit kell, a saját szakmámból adódóan értékelhetetlenné nyilvánítottam az árút a sorvezetőnek a legnagyobb meglepetésére... (Valami főzős kakit kellett volna eladni, az én szakmám meg szakács, csalódtam az anyagban elég rendesen...)

Másnap behívtak a főnöki irodába, ahol az üfisz sorvezetőm volt bent és az értékesítős, meg valami idegen nő. Megkérdezték, hogy miért nem voltam hajlandó tovább eladni, majd közöltem velük, hogy "...ez egy szar, nem lehet eladni, maguk szerint a tiramisuba tömlős ömlesztett sajt kerül?..." Majd jött a hebegő-habogó válasz, hogy 20 éves férfi ezt honnan tudja, no meg az bizony kell... Mikor közöltem velük, hogy szakács vagyok, rögtön megkaptam a dicséretet, majd visszaküldtek az üfisz részre. Mikor kijött az irodából a sorvezetőm kihívott rágyújtani. Közölte velem, hogy az az idegen, akit még nem ismerhettem az az egész kóceráj vezetője és, hogy senki nem beszélt még így vele, közben eleresztett egy laza mosolyt. Gondoltam én, hogy miattam lehet az atya isten is. Az elkövetkező napokban minden nap kaptam egy behallgatási jegyzőkönyvet az ő aláírásával, de szerencsétlen nem talált a beszélgetéseimben hibát. Az incidens után egy hónappal nem volt a kimenőn a project. Állítólag belátta az igazamat. :/ Majd egy hétre rá ott hagytam az egész kócerájt az egész cirkusz sorozata után. Szóval, nem éri meg a call-centereseknek... :(

2013. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!