Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki dolgozott már Pesten...

Valaki dolgozott már Pesten az Ázsia centerben? A kínaiak kifizetnek rendesen?

Figyelt kérdés
A választ köszönöm!

2012. nov. 22. 16:17
 1/5 anonim válasza:
100%
kinainak/azsiainak sohase dolgozz. hulyenek neznek.. tapasztalat. Ki hajtja a beledet napi 12 ora melo es alig fizet. Robotnak tekint es szarik rad.. Beteg meg ilyesmit felejtsd el, mert kirug rogton.. Azt hiszik, meg otthon vannak es robotolhatunk nekik, mint ok anno a rizs foldon
2012. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Ott nem csak Ásziai üzletek vannak!Dolgoztam ott örként egy jó darabig és alkalmazott eladók nem nagyon változtak szinte majdnem hogy ugyan azok az arcok voltak vannak!És 12 órába nem nagyon mivel délelött 10 kor nyitnak az üzletek és este 7kor zárnak!Azt akárhogy is számoljuk 9 óra!A robotolást is túlzás ha nincs vásárló ott ülnek állnak magukba vagy beszélgetnek a többi árussal!

Azt hogy mennyit fizetnek és hogy bejelentenek nem tudom!

2012. nov. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az Ázsiában én is ahogy látom, jópár helyen az eladó üldögél és újságot olvas, főleg kis helyeken ahol elég 1 ember.

Nagy helyeken már pakolnak, hajtogatnak, pl. ahol ott van a kínai tulaj, valószínűleg jobban megköveteli, hogy a pénzedért ne csak nézelődj, hanem a szétszedett pólókat hajtsd újra össze, folyamatosan pótold az árut, ajánlgass minden elhaladónak.

Én étteremben dolgoztam kínaiaknál, ott borzasztó volt, hiába voltam elvileg pultban mindent nekem kellett csinálni, takarítani, mosogatni, krumplit pucolni és persze csak a lenézést meg a minimálbért kaptam érte. De azt rendesen odaadták.

Ruhaboltban annyival jobb, hogy nincs krumpli meg "barátságosabb" a szemét.

2012. nov. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Elvileg a legszigorubb fonokoker kaptam ki. Nem nagyon beszeltunk 1 nyelvet, 450es oraberrel szurtak ki a szememet 10 orara, probaidon. Rendes munkara 500at kaptam. Heti fizetes. A kameran egesz nap neznek, nincs piheno, ha tul sokaig voltam wcn mar szoltak erte, az ebedemet a raktarban ettem meg, ahol ket lepesnyi hely volt csak. Csak akkor ulhettem ha epp nem jott senki (ritka volt a bejarathoz kozeli helyen), de akkor sem orultek neki. 2 het utan kirugtak, mert nem tudtam egyszerre a raktarban kutakodni, probaltatni, es a vasarlokra figyelni nehogy lopjanak, vagy csak meggyogyult a beteg lany aki ott dolgozott. Mind a 2 heten kinos volt kikerni az 1 szabadnapomat. Mellesleg minden ruhat par szaz forintert vettek, akar tobb ezerert adtak.
2016. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

?

Én napi 6-7ezret kapok úgy, hogy 8 órát dolgozok. Napi kifizetéssel. És nem megyek minden nap, én mondom meg, hogy mikor tudok menni. mondjuk ez most, nem padik 2012 de azért gondoltam leírom.

2017. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!