Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki mostanában kezdett vállalk...

Aki mostanában kezdett vállalkozásba, kb. mennyibe kerül a beindítása? Pl. Egy egyszerű ruha üzlet, nem a terméken van a lényeg, hanem magán az üzleten.

Figyelt kérdés
Természetesen egy kis üzletre gondoltam.Tehát mennyibe jön ki 1 hónapra,ha bérli,vagy ha megveszi, stb.Az egész beindítás cakkum-pakk. Köszönöm szépen aki válaszol!

2012. nov. 22. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Hol? Bp-en? Nézd meg az ingatlan.com-on a bérleti díjakat. A Jó helyen lévő üzletek bérleti díjai 100-150nél kezdődnek, plusz havi rezsi, plusz 2 havi kaució...

a Plázákban még durvábbak az árak.Boltot venni meg? egy kis luk 20 milla...

Nekem a könyvelőm most számolta ki, h az első évre, plusz a beindításhoz 10 milla kéne. De 3-5 millió alatt nem lehet elindulni. Gondolj arra, h egy pénztárgép 400Eft újonnan, egy kezdő árukészlet 1 milla, de inkább 3 milla...Amúgy meg, ha nem tudod magad kiszámolni, meg 3 évre nem tudsz üzleti tervet készíteni, akkor már most megjósolom, h belebuksz...Csinálsz egy excel táblát, írd be mi minden kell a nyitáshoz, mennyi lenne a forgási sebesség és látni fogod az összeget.

2012. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

It depends. A cégünk induló vállalkozásoknak történő tanácsadással foglalkozik, ha érdekel bővebben a dolog, akkor keress meg nyugodtan.


Egyébként függ attól, hogy milyen vásárlói kört célzol meg, milyen márkát vezetsz be, milyen üzleti modellben gondolkozol, hol szeretnél helyiséget bérelni, milyen árrésre gondolsz, stb.

2012. nov. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, csak kíváncsi voltam.Még pontos tervet nem készítettem.Illetve régebben igen,de az nincs meg. Kedves utolsó,köszönöm,lehet,hogy igénybe veszem a segítségeteket.
2012. nov. 23. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!