Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megvetendő, ha a főnök heti...

Megvetendő, ha a főnök heti egy-két alkalommal hazahoz?

Figyelt kérdés
Mindketten x városban lakunk. A munkahelyem z városban van. Busszal járok be, a főnököm kocsival, de ő nem mindig itt dolgozik. Ha busszal megyek haza, akkor este hétre érek haza, ha a főnök hazahoz, akkor legkésőbb hatra itthon vagyok, és nem kell buszoznom, nyomorgnom, gyalogolnom. Én nem kértem meg rá sohasem, ő ajánlotta fel. Én örültem neki, hogy hazahoz, így kevésbé fárasztó a bejárás. Egyelőre nem sok kolléga tud róla, de idővel ki fog derülni. Félek, hogy akkor ez rossz visszhangot fog kiváltani, mert ő férfi, én nő vagyok. Szerintetek elítélendő? Többet ne fogadjam el az ajánlatát? De akkor meg félek, hogy magamra haragítom. (Soha semmi nem történt köztünk, és nem is tesz semmi olyat, ami arra utalna, hogy ő akarna tőlem valamit. Szimpla munkatársi viszony van közöttünk.)
2012. nov. 22. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond.
2012. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem vennék azért arra mérget a helyedben,hogy a főnököd nem akar semmit sem. Ha abszolút nem tetszenél neki,akkor nem vinne haza,a másik meg hogy Gipsz Jakab kollégát is hazavinné.

Lehet persze hogy sosem fog kezdeményezni..de azért ez egy jel ha egy ffi egy hölgy kollégát szívesen hazavisz..önként felajánlva.

imponálni akar nyilván.

2012. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem is "hazahordtak" néha a főnökeim, pedig nem is egy helyen laktunk, ráadásul mással nem tették ezt meg. Én kedves gesztusnak vettem. Ráadásul 26 évet dolgoztunk még együtt, mégsem történt köztünk semmi. Az elején egy darabig furcsán néztek a kollégák, kolléganők, de aztán beletörődtek, hogy nem lesz miről pletykálni. Minket pont azért nem zavart, mert nem volt "hátsó" szándék a dolog mögött egyikünk részéről sem. Jókat beszélgettünk út közben.

Tehát nem feltétlenül biztos, hogy akar valamit, de kizárni sem lehet ezt a dolgot persze.

2012. nov. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne ezen megvetendő? Az én főnököm is másik városban lakik, 40 km-re tőlünk, és három kollégát is hoz-visz minden nap.
2012. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, örülj neki, hogy rendes. Nálunk ez fordítva szokott lenni, nekem van egy régi kocsim, néha azzal megyek dolgozni, ha lehetetlen időpontban végzünk (pl hajnal 2-3-4) akkor hazaviszem, meg még 2 kollégámat, éjszakai buszra sokat kell várni, hidegben nagyon rossz.
2012. nov. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!