Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkavállalás az Inditex...

Munkavállalás az Inditex csoport boltjaiban, vagy hasonló területen dolgozni eladóként; avagy mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Hello!


egy kis info: Jelenleg tanulok és iszonyatosan nehéz életben maradni. Főleg, hogy a családi fészek melegétől már egy éve elszakadtam és a párommal élek együtt. Vidékről költöztünk Budapestre legfőképp azért, hogy dolgozzunk ugyanis vidéken már egyáltalán nincs esély munkát találni (gyakorlat nélkül). Végigjártuk az összes olyan "munkahelyet" ahol ahelyett hogy kifizették volna a munkánkat, beletúrtak a zsebünkbe. Kvázi csúnyán átlettünk verve többször is.

A minap 15-20 helyre bevittem az önéletrajzom. (ezen szerepel hogy van gyakorlatom eladóként.) Plázákba, ott pedig a Promod-ba, Zarába, Mango-ba stb.


A fő kérdés az lenne, (itt pedig szeretném kérni hogy azok válaszoljanak akik hasonló területen szereztek már egy kis tapasztalatot) hogy kb. mennyi időn belül hívnak interjúra? ott mire kell számítani? illetve mindent tudni szeretnék amit szerintetek fontos tudnom. Nem igazán tudom hogy mire számítsak de nagyon szeretném ha össze jönne mert nincs igazán b tervem :(


2012. nov. 23. 18:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!