Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a feladata egy általános...

Mi a feladata egy általános irodai adminisztrátornak!?

Figyelt kérdés
ilyen állást pályáztam meg többek között.

2012. nov. 25. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

És ott nem volt leírva, hogy mik a feladatok? Merthogy cégenként változó.


Mindenféle feladat lehet a postabontástól, az adatrögzítésen át, a dokumentumok szkenneléséig és archiválásáig az irattárban.

2012. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Engem ilyen érdekelne.

Nem tudja ön,hogy hol tudnák ilyenre jelentkezni!?

2012. nov. 25. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha jól néz ki semmi, csak csinosan megjelenni és mosolyogni, ha az eszéért vették fel, sokat dolgozni papíron. Adminisztrálni
2012. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miaz,hogy ha jólnéznékki!? Nem nem nézekki jól egyszerű átlag ember vagyok mint mások. Nem is azért kell fölvenni valakit mert szimpatikus meg baszhasson vele a főnöke.
2012. nov. 25. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Ha kb ilyen tested és pofid lenne [link]


vagy van, akkor már semmit sem kell tudni, a főnöknek elég ha rendezvényeken kibillegsz vele és mint a cég arca jól eladható vagy.


Ha átlagember vagy, nagyon sokat kell tudnod pl MS OFFICE táblázatok, excell, access, számviteli, pénzügyi kimutatások & könyvelések.

2012. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Most ne játszd az agyadat! Nem érdekel mik a mai viszonylatok.Meg ilyent írni,hogy jól kibillegek!?

Amúgy fiú vagyok csak most külön megírom .

2012. nov. 25. 22:37
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Férfiakat fel sem vesznek ilyen pozícióba :D.
2012. nov. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!