Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Telenor számla befizetés....

Telenor számla befizetés. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Bár nem csak a Telenornál tapasztaltam ilyet, hanem a Vodafone-nál is... Tehát én mindig úgy fizettem a számláimat személyesen, hogy csúszásban voltam egy havival.. de eddig ebböl sosem volt baj... majd múltkor a telenorba közölték velem, hogy köteles vagyok azt is kifizetni, aminek a határideje 2 napja járt le, holott eddig arra mindig volt még egy hónapom, amíg nem egyirányusították. Változott volna a befizetési szabály vagy mi??? Találkozott valaki hasonló problémával???

2012. nov. 27. 11:08
 1/6 anonim válasza:
-Bemész, és közlöd velük, hogy melyik számládat szeretnéd befizetni! A tolerancia valóban 30nap, de befizetésnél általában mindig a régebbit kell rendezned...-Olyan pedig nincs hogy egyszerre mind a kettőt, ezt elfelejthetik!!! Vagy esetleg vidd be nekik azt a "sárga csekket" amit a havi elszámolásoknál szoktak küldeni, hogy most "ezt a számlát szeretnéd befizetni" ! Azt viszont nem értem, hogy a " holott eddig arra mindig volt még egy hónapom, amíg nem egyirányúsították."-al, mire gondolsz?!
2012. nov. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy pl a szeptemberi számla kijött október 10-én, a fizetési határidő október 22, de én ráértem november 20-ig befizetni, addig nem egyirányusították. Viszont ez mintha megváltozott volna. De tesóméknál is ez volt a Vodába, annyi, hogy náluk végképp nem engedték, hogy csak egyet fizessenek be, ami nagyon sürgős. Nem értem komolyan, hogy mi ez most.
2012. nov. 29. 08:24
 3/6 anonim válasza:
..Áhhhá...! Már értem! Arra gondolsz, hogy a "készülékén a kimenő hívást korlátozzuk".., ettől,-és ettől a dátumtól..! Ez ismerős, ezzel nem vagy egyedül! Volt szerencsém nekem is ilyen sms-t, kapnom, de ahhoz hogy ez életbe lépjen a dátum mindig kb. 3-4 hét plusz volt, de ez alatt meg szerintem te is tudod rendezni?! Én Telenor-s, vagyok, hogy máshol milyen szankciók vannak ilyenkor, azt sajna nem tudom !
2012. nov. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már nincs gáz... Vagyis be tudtam fizetni csak egyet... most nem kötöttek bele, csak furcsa, mert ugyanez a csaj mondta múltkor azt, hogy mind a kettöt be kell fizetnem.. na mind1, akkor még sem változott semmi.. Azért köszönöm a válaszodat! :-)
2012. dec. 3. 08:54
 5/6 anonim válasza:
-Nincs mit! Örülök neki, ha csak egy picit is, de tudtam neked ötletet adni! További szép napot!
2012. dec. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szégyen hogy még te vagy felháborodva.!!! minden csekknek van feladási határidejük, ha nem vagy képes befizetni ne köss semmilyen szerződést vagy ne tarts igényt szolgáltatásra!
2014. dec. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!