Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi annak a módja hogy közvetít...

Mi annak a módja hogy közvetítő nélkül találjak munkát külföldön?

Figyelt kérdés

2012. nov. 27. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyénileg keresel munkát külföldön.

Ha van nyelvtudásod akkor ez nem akadály.

2012. nov. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Hirdetéseket nézel. Olyan közvetítő is van, ami tőled semmit nem kér, a munkáltató fizeti ki a díját. Egyébként mindnek ilyennek kellene lenni!


Én nem is értem, nálunk a családban sokan dolgoznak német és angol nyelvterületen is, de senkinek nem kellett semmit fizetni. Azon kívül meg, hogy fizetni kellene semmi hátránya a közvetítőknek. Legalább segítenek mindenfélében.


Oda kimenni és egyénileg munkát keresni GÁZ. Ha nincs ismerősöd tőkéd, miből veszel ki lakást például? Több hónapot kell kauciónak fizetni ott is.


Szerintem egy normális közvetítővel (nem pénz beszedős) kell kimenni és ha valami nem tetszik, akkor mikor már megvetetted a lábad tudsz jobban mozdulni ott kint, mint csak itthonról megindulni a vakvilágba egyedül, hogy majd csak lesz valami.


Ha viszont van ismerősöd, aki elszállásol meg segít keresni valamit, az is jó persze.

2012. nov. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Oda kimenni és egyénileg munkát keresni GÁZ. Ha nincs ismerősöd tőkéd, miből veszel ki lakást például? Több hónapot kell kauciónak fizetni ott is.


Miért lenne gáz kint egyénileg munkát keresni?? Aki tud idegen nyelven az pár napon belül vagy pár héten belül talál is állást. Lakást sem kell egyből kivenni, sőt nem is igazán tud. Még az sem aki közvetítővel jön ki. De szobát szinte azonnal ki tud venni ha van pénze, és nyelvtudása.. Ha tud kommunikálni, csak bemegy a minden második sarkon álló lakásközvetítő irodába és kibérel egy szobát. Max. 2 hét deposit és 1 hét bérleti díjat kérnek.. Szóval nem kell szoba bérlésnél több havit fizetni előre..


A munkaközvetítők meg előre kérnek pénzt, sokszor annyit amennyiből a szobát kifizeti első körben.. Minden pénzkérdésen múlik..

Ha valaki tud kommunikálni, érti mit kérdeznek, mondanak, tud kérdezni, válaszolni, annak csak tőke kell (az kell akkor is ha közvetítőn keresztül jön ki) és bátorság.. Ha van ismerős, rokon az csak megkönnyíti az első lépéseket, de ha nem tud fix állást akkor ugyanott van.

Én egyénileg jöttem ki a párommal, se ismerős, se rokon, és az első amit észrevettünk, hogy rengeteg olyan álláslehetőségek voltak amik az internet nem is jelez, sőt a munkaközvetítők sem tudtak róla.. Most is simán tudnék sorolni állásokat amik csak a kirakatban van hirdetve..

2012. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

vannak pl. osztrák hirdetések, szeretnének magyarokkal dolgoztatni

felhívod, elmondod mihez értesz, megbeszélitek a részleteket

ja, persze németül

2012. nov. 28. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nézegess külföldi jobportálokat, vagy keresd meg közvetlenül a cégeket, amik érdekelnek.

Nekem már sikerült így külföldön elhelyezkednem: google-lal kezdtem :) és itthonról intézett munkaszerződéssel, lakással végeztem.


Sok sikert!

2012. nov. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!