Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyenek a munkakörülmények a...

Milyenek a munkakörülmények a budapesti Flextronicsban?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 16:00
 1/2 anonim válasza:
Huhú, én csak diákmunkásként dolgoztam, ott, és csak 3 napot.. :) És el kell mondanom, hogy más gyárban még nem jártam. De az, hogy az első napon elmondták, hogy ugyan zárhatóak a szekrények az öltözőben, de ne nagyon tegyünk oda értéket, mert többször is feltörték őket.. AZ, hogy minden egyes ki- és belépésnél az üzemi területre átvizsgáltak fémdetektorral, de még a cipődet is, h nem lopsz-e... Az, hogy egy napra kb 20 percünk volt az ebédre és a mosdóra együtt véve... és azt mondták, h velünk még kedvesek, mert diákok vagyunk, nem főállásúak... Én nem ajánlanám, de mondom, fogalmam sincs, hogy máshol milyenek a körülmények.
2012. nov. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a sárvári is ilyen
2015. dec. 2. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!