Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A hatvani Boschban dolgozók!...

A hatvani Boschban dolgozók! Hogyan lehet bekerülni gyártósori munkára?

Figyelt kérdés

Többször megnéztem a honlapot, de mindig csak mérnököt keresnek.Viszont tudom,hogy nagyon sokan járnak oda fiatalok is dolgozni és nem csak mérnökök. Mikor van felvétel?Milyenek a körülmények,feltételek, fizetés (nagyjából)? Ha vki tud adni infót megköszönöm.

Gyöngyösi lány vagyok egyébként.



2012. nov. 30. 14:40
 1/7 anonim válasza:

Szia!


Most van felvétel de csak trenkwalderen keresztül lehet bekerülni,próbaidő után ebből rostáznak hogy ki felel meg.

Azután ebből vesz át a bosch.

Ha szeretnél jelentkezni itt megteheted:

[link]

2012. dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, regisztráltam is!Mi alapján döntik el hogy kit vesznek fel?Van valami fizikai követelmény?
2012. dec. 11. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én tegnap írtam tesztet. Ha érdekel írj priviben!
2012. dec. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem csak a Trenkwalder vesz fel.A Human Centrumon keresztül is lehet jelentkezni.Előny az érettségi,vagy szakmai bizonyatvány.Van teszt,aztán ha megfelelsz,van egy állásinterjú is,de az már a Boschban.Ott eldől,hogy az interjúra küldött X emberből hányan nyernek felvételt (kb 6-7 ember).Egy ott dolgozó (21/N)
2012. dec. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ja amúgy nem a próbaidő alatt derül ki,hanem 2 hét,max 1 hónap után tudják már,hogy ki marad,és kitől vesznek könnyes búcsút.Utolsó voltam.
2012. dec. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
December közepén jelentkeztem a megadott linken, de semmi válasz. Mikorra várható egyáltalán?Vagy már felejtős?
2013. jan. 2. 13:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, még most is hirdetik.
2013. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!