Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy tudok boltot nyitni...

Sp11key kérdése:

Hogy tudok boltot nyitni Mindjuk egy konzol boltot? Milyen papirok kellenek hozzá? Kell e válalkozòi papir? Kell céget csinálni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell hozzá pár millió Ft tőke. Mondjuk.
2012. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp vállalkozást kell nyitnod, és legyen hozzá végzettséged, ahhoz hogy konzolokat árulj nem tudom milyen kell, gondolom műszaki eladói, vagy más egyéb műszaki végzettség.

Ha rám hallgatsz jobban jársz inkább egy informatikai bolttal ha arra van végzettséged, és az mellett persze konzolokkal is foglalkozol, mert így több vevőd lesz, több pénzt is szerzel ha egy gépet mondjuk rendbe raksz, akár PC-t akár konzolt.

Nem tudom pontosan hogy hova akarod a boltot, milyen helyiséget akarsz bérelni, de ahhoz elég sok dolgot kell elintézned, szerintem nézz utána a neten hogy egy vállalkozás alapításához mik kellenek, mert ameddig nem leszel vállalkozó addig értelmetlen bolt helyiséget keresned.

2012. dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Flector 67 ***** válasza:
Konzol boltot? Minek? A webshopok világát éljük. Simán lenyomnak az áraikkal.
2012. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
12 milliót ft minimum, hiszen meg kell venned a játékokat, és elég sokat
2012. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!