Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a lebukás veszélye ha...

Mennyi a lebukás veszélye ha azt mondom egy állásra jelentkezésnél, hogy van érettségim?

Figyelt kérdés
Szakmunkás bizonyítványom van, elkezdtem levelezőn az érettségi megszerzését, de nem fejeztem be, viszont ma már szinte minden munkához kérik.
2009. aug. 21. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nem sok. Nem szokták bekérni a bizonyítványt.
2009. aug. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
de, be szokták kérni, bármilyen pepecs munka, mert kötelességük lefénymásolni.
2009. aug. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kérik az érettségi bizonyítványt,akkor vagy be kell vinned,és lefénymásolják..Nekem kérték..
2009. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az állásra jelentkezésnél nem kérik a dokumentumokat, de ha felvesznek, akkor tuti kérni fogják!

Akkor gáz lesz...

2009. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérik. Én azt a helyet tartanám nagyon ritkának, ahol nem kérik el.
2009. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen is, olyan is. Nagyobb, nemzetközi cégek bekérték, lefénymásolták, lefűzték. Kisebb, magánkézben lévő cégek nem foglalkoztak vele.

Próbálj meg visszamenni és befezeni a sulit. Nem olyan nehéz az, csak egy kis kitartás kell. :) Sok sikert!

2009. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!