Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik közületek valaki...

Dolgozik közületek valaki főállásban otthonról? Nem dobozolásra, matricázásra gondolok, hanem szellemi munkára.

Figyelt kérdés
Egy olyan munkára jelentkeznék, ami otthonról is végezhető lenne. Nem túl lehangoló egész nap egyedül, kollégák nélkül?

2012. dec. 20. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért lenne? Egész nap megvan a munkám, nincs, aki idegesitsen, meg pletykáljon, nyugodtan tudok dolgozni.
2012. dec. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nagyon jó, én bírom a csendet, sőt, így tudok igazán hatékonyan dolgozni.
2012. dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy évig dolgoztam otthonról, mint szállodai tanácsadó, és nekem egyáltalán nem tetszett.... Én szeretek emberek között lenni, közösen megvitatni a felmerülő kérdéseket, mindenki belerakja amit tud, ez a leghatékonyabb.
2012. dec. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!