Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen az Auchanban dolgozni...

Milyen az Auchanban dolgozni árufeltöltőként?

Figyelt kérdés

Milyen az Auchanban dolgozni árufeltöltőként?

Nagyjából kb mikorra szoktak menni,milyen a munkakör,kifizetik-e a túlórákat?stb..



2012. dec. 23. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Ugyanolyan mint a tesco. Dolgozol, gürizel hétvégén is a csepp kis pénzedért, kutyába se vesznek és a 8 órás munkaidőt nem ismerik.
2012. dec. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
És nem csak árufeltöltő vagy, sokszor takarítanod, stb is kell.
2012. dec. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A 8 órás munkaidőt ismerik. Közeli rokonom árufeltöltő Auchanban, és ilyet, hogy ne ismernék a 8 órás munkaidőt még nem hallottam. Pontosan kell mindig menni időre, mert nézik, hogy ki mikor lép be és ki. Ha jól emlékszem 5-től kettőig, illetve fél 2-től este 10-ig vannak a műszakok (de ez lehet, hogy változó, osztályfüggő); illetve van, hogy bejáratot építenek (akciók előtt), akkor éjszakára is kell menni. És minden órát, amit dolgozol fizetnek.


A munkakör nyilván teljesen változó attól függően, hogy milyen területen vagy, másmilyen lesz pl. a ruhaosztályon, mint a műszakin, vagy az üdítőknél.


Milyen ott dolgozni? Fárasztó, és beosztás alapján hétvégén is kell menni. (A heti 5 nap kb. bárhogyan kijöhet.)

2012. dec. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
* 5-től fél 2-ig
2012. dec. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Van ahol nem ismerik, nem hülyeségből írtam, a legtöbb hely ilyen.
2012. dec. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

egy nagy rakás szar, főleg a Savoya Parkban. Voltam interjún, erre a HR-es nő mondja a végén hogy hát igazából minden jó lenne, de a baj az hogy ő nem látra rajtam hogy én 3 évnél hosszabb ideig fogok ott dolgozni. Erre én: Ne haragudjon én nem látok a jövőbe úgy mint Ön hogy én éppen mit fogok 3 év múlva csinálni.

Még azt is tudni kell hogy 4 műszak van és napi szinten változtatják ahogy ők akarják, 80-90.000Huf nettoert. Undorító és gusztustalanaz egész banda. Meg megkérdezik hogy mennyi pénzből tudnék megélni, mondtam neki hogy ez azért elég relatív kérdés mert 10ezerből is megtudnék élni a híd alatt....

Azt mondanám csak akkor oda ha minden kötél szakadt. Rémálom az egész.

2013. máj. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Nekem 66 ezret adtak tavaly,8 ora kemeny munka megallas nelkul.Sajt osztalyon voltam.Folyton emberhiany van,sokan felmondanak.
2015. jan. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Sziasztok,

Most, 2017-ben mire lehet számítani? Csak 4 órában szeretnék elhelyezkedni, GYES mellett.

2017. okt. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!