Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit gondoltok ezekről a...

Ti mit gondoltok ezekről a kamos szexmentes állásokról?

Figyelt kérdés
Barátnőm erről beszél nekem az elmúlt egy héten ... elég furcsa már.. szerintem rá akarja adni a fejét csak nem meri elmondani mert fél mit mondok rá.. Azt mondja kamerába kell magát mutatni és chatelni. és hogy jól fizet. és hogy szex mentes és szerinte arcot nem kell mutatni így nem tudják meg ki van ott... és hogy nagyon jól fizet és ebbe nincs kivetnivaló mint azokban akik ugye lefekszenek másokkal.. ti mit gondoltok erről ? féltem :/
2012. dec. 25. 19:22
 1/1 anonim válasza:
Azt hogy valószínűleg nem saját erőből csinálják a nők, hanem van mögöttük egy futtató csoport is akihez valójában megy a pénz.
2012. dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!